Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> З 31 січня 2022 року заклади освіти м. Кременчука переводять у режим роботи з використанням технологій дистанційного навчання

З 31 січня 2022 року заклади освіти м. Кременчука переводять у режим роботи з використанням технологій дистанційного навчання

Січень 28, 2022

27 січня 2022 року  регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій рекомендувала закладам освіти області перейти на дистанційну форму навчання.

У зв’язку з погіршенням у Кременчуці  епідеміологічної ситуації, пов’язаної з погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,   з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед дитячого населення,   на виконання протокольного доручення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 27.01.2022 № 2/2022, пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами),  місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  сьогодні розглянуто питання «Про переведення закладів освіти Кременчуцької міської територіальної громади на дистанційну форму навчання у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної з погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Заступник міського голови Ольга Усанова та директор департаменту охорони здоров’я Максим Середа зазначили, що епідеміологічна ситуація у Кременчуці щодня погіршується. Це свідчить про те, що чергова хвиля COVID-19 набирає обертів і потрібно вживати всіх необхідних заходів, щоб  зменшити подальше розповсюдження коронавірусної  інфекції. На думку головного медика міста, краще ввести превентивні заходи ще до початку піку захворюваності. Директор департаменту освіти Геннадій Москалик повідомив, що у навчальних закладах міста протягом поточного тижня значно збільшилася кількість дітей, які хворіють. Якщо на початку тижня школи відвідувало близько 90 % учнів, то на сьогоднішній ранок лише 55%.

Заступник міського голови Ольга Усанова підкреслила, що під час цієї хвилі COVID-19 діти хворіють на коронавірусну хворобу частіше, більше попадають у лікарні. Тому, щоб перервати ланцюг передачі інфекції у дитячих колективах,  наразі доцільно перевести навчальні заклади міста у режим роботи  з використанням технологій дистанційного навчання, в тому числі і учнів молодшої школи, з 1 по 11 клас не менш ніж на 2 тижні.

Враховуючи думку фахівців, члени комісії прийняли рішення про  переведення у режим роботи  з використанням технологій дистанційного навчання з 31.01.2022 терміном не менше двох тижнів комунальних закладів освіти, культури, спорту та позашкілля.