Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> На них тримається Кременчук! Організатор бігової спільноти Steel Runners Віталій Смірнов

На них тримається Кременчук! Організатор бігової спільноти Steel Runners Віталій Смірнов

Травень 13, 2022

Міський голова Віталій Малецький продовжує розповідати про кременчужан, які  працюють заради Перемоги. Сьогодні його  розповідь про Віталія Смірнова. "  На них тримається Кременчук!

У важкі часи війни важлива допомога кожного кременчужанина, щоб наблизити нашу спільну перемогу. Кожен з нас є важливим, а внесок у спільну справу – безцінним.

До війни організатор бігової спільноти Steel Runners Віталій Смірнов організовував благодійні забіги.

А тепер він разом з однодумцями працює у волонтерському «Штабі тилового забезпечення Steel Runners». Завдяки їм нашим захисникам передали автомобіль, тепловізор, аптечки та інше необхідне обладнання, речі, продукти. Волонтерський штаб працює практично цілодобово.

Віталій Смірнов упевнений, що перемога буде за Україною, адже величезна кількість людей докладає до цього максимум зусиль.

Я щиро дякую Віталію та всьому волонтерському штабу Steel Runners за їхню невтомну працю! І закликаю інших кременчужан приєднуватися до допомоги армії!

На таких, як Віталій Смірнов, тримається Кременчук!

Разом переможемо!" - зазначає міський голова.

 

 

Теги: #Новини