Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Звіт по Кременчуку за 13 травня, 79-ий день війни – міський голова Віталій Малецький

Звіт по Кременчуку за 13 травня, 79-ий день війни – міський голова Віталій Малецький

Травень 14, 2022

Доба минула відносно спокійно, у місті двічі оголошувалася повітряна тривога. Але це не привід розслаблятися, ворог продовжує ракетні удари по українських населених пунктах з метою нищити цивільну та промислову інфраструктуру. Тому в жодному разі не ігноруйте сигналів повітряної тривоги! Відразу йдіть в укриття!

Правоохоронці продовжують посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини на території громади не надходило.

За минулу добу в Кременчуці народилося п’ятеро немовлят, у тому числі одне - у родині переселенців.

24 постраждалі від війни цивільні особи прибули на лікування в міські заклади охорони здоров'я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 45 таких осіб.

Станом на ранок 14 травня у Кременчуці 22046 дітей перебувають на дистанційному навчанні (99,7% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни - 783 особи.

У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 14 травня зареєстровано 22215 осіб.

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 9 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13579 осіб.

Від початку війни кременчужанами надано 990 приватних жител для безоплатного розміщення 3105 внутрішньо переміщених осіб.

За попередню добу видано 502 продуктові набори внутрішньо переміщеним особам. Всього видано 13431 продуктовий набір. Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 16991 осіб, за попередню добу - 472 особи.

Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:

- матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;

- продукти харчування;

- підгузки дитячі;

- засоби гігієни та мийні засоби;

- посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);

- весняний одяг та взуття.

А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• 10 бригад КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста.

• Працівники «Кременчукводоканалу» працювали над забезпеченням нормального функціонування водогону та каналізаційної системи, виконували ремонтні та профілактичні роботи на мережах. Лабораторія підприємства забезпечує контроль над відповідністю питної води санітарним нормам.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням рециклера, профілювання ґрунтових доріг, укріплення узбіч. Проводиться нанесення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, виконує інші роботи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 35 тролейбусів, 5 комунальних автобусів та 90 автобусів приватних перевізників.

Тримаємо стрій!

Теги: #Новини

Фотогалерея