Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради інформує:

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради інформує:

Червень 23, 2022

Управління контролю за станом благоустрою

виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території населених пунктів Кременчуцької міської територіальної громади, Положення про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука та Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у місті Кременчуці, просимо власника рухомого майна – металоконструкції (гараж), який встановлений в районі будинку № 37-Г по вул. Шевченка, у м. Кременчуці, прибути до управління контролю за станом благоустрою (площа Перемоги, будинок 2, кабінет 214-215) та надати копії документів, що підтверджують правомірність розміщення вищевказаного майна. Якщо правовстановлюючі документи відсутні, власник зазначеного майна повинен терміново його демонтувати.

У разі неявки власника вищевказаного рухомого майна, воно буде демонтоване та евакуйоване в примусовому порядку згідно діючих нормативно-правових документів.

 

Начальник управління

контролю за станом благоустрою                          Володимир ОКУНЬ

 

Теги: #Новини