Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук співпрацює з міжнародною організацією «WORLD CENTRAL KITCHEN»

Кременчук співпрацює з міжнародною організацією «WORLD CENTRAL KITCHEN»

Червень 24, 2022

Кременчук розпочав співпрацювати з міжнародною організацією «WORLD CENTRAL KITCHEN», що забезпечує продуктами харчування українців, які внаслідок російської агресії потрапили в складні життєві обставини. Міжнародна організація«WORLD CENTRAL KITCHEN» допомагає громадянам багатьох країн світу. Від 24 лютого вона розпочала гуманітарну місію в Україні.

23 червня до Кременчука привезли гуманітарний вантаж від «WORLD CENTRAL KITCHEN». Регіональний представник організації Антон Садиков зазначає, що в набір входять 22 найменування продуктів, важить він майже 12 кг. Серед тих, кому допомагатимуть, -  і вимушені переселенці, і кременчужани, які теж переживають скрутні часи.  Набір розрахований приблизно на тиждень харчування. 

Міська влада Кременчука веде активну роботу з організацією аби розробити чіткий та ефективний алгоритм взаємодії.

Міський голова Віталій Малецький  продемонстрував досвід роботи міста в сфері надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям (від розселення до забезпечення харчуванням і предметами першої необхідності). Він висловив слова вдячності від усієї громади  за таку необхідну допомогу, яку в тяжкі воєнні часи  надають українцям міжнародні партнери.

Регіональний представник «WORLD CENTRAL KITCHEN» Антон Садиков зазначив,  що організація має намір і надалі співпрацювати з Кременчуком, де створений потужній гуманітарний центр надання допомоги українцям, постраждалим через повномасштабне вторгнення рф в Україну.

 

Всі, хто вже отримав допомогу від «WORLD CENTRAL KITCHEN», задоволені самими продуктовими наборами та умовами, створеними для їх видачі.

 

 

Теги: #Новини