Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ, ПОБУТУ ТА РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Начальник:

Жорняк Людмила Григорівна

Графік роботи:

08:00-17:15 (Понеділок-Четвер) 08:00-16:00 (П'ятниця)

Код ЄДРПОУ:

04057287


Адреса:

39600, Полтавська обл., м.Кременчук, пл.Перемоги, буд.2, каб.106, 108, 109, 110

Електронна пошта:

torg@kremen.gov.ua

Телефон:

74-38-48

Основні завдання та функції:

Сприяння: розвитку підприємництва; розвитку харчової та переробної промисловості; розвитку всіх форм торгівлі та сфери послуг. 

Здійснення відповідно до законодавства контролю за належною організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі та ресторанного господарства, побутового обслуговування населення та моніторингу цінової ситуації на території Кременчуцької міської територіальної громади.

Зійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів з питань, які відносяться до компетенції управління та в межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Вирішення питань із забезпечення бюджетних установ, підприємств комунальної власності та населення громади необхідними товарами та сировиною.

Видача погоджень на встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг та їх обліку на території Кременчуцької міської територіальної громади.

Видача погодження на розміщення на об’єктах благоустрою пересувних тимчасових споруд для здійснення сезонної торгівлі території 
Кременчуцької міської територіальної громади згідно з чинним законодавством.

Розробка та координація виконання заходів програм, направлених на розвиток підприємницької діяльності, споживчого ринку та торговельно-побутової мережі. 

Надання консультативної та організаційної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності з питань започаткування та ведення підприємницької діяльності, що відносяться до компетенції управління.

Виконання повноважень у здійсненні державної регуляторної політики при прийнятті регуляторних актів органами місцевого самоврядування.

Розгляд заяв та звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, які відносяться до компетенції управління.

Внесення в установленому порядку до відповідних органів виконавчої влади подання про нагородження державними нагородами, відзнаками Президента України та про присвоєння почесних звань України.

Контроль за діяльністю підприємств побутового та торгівельного обслуговування, що перебувають у комунальній власності в межах, визначених в статутах цих підприємств та чинного законодавства.

Організація виконання заходів спеціалізованої служби торгівлі і харчування цивільного захисту населення міста згідно з планами цивільного захисту населення міста та в межах повноважень управління.

Забезпечення підготовки та публікації наборів відкритих даних в межах повноважень управління на Єдиному державному порталі відкритих даних data.gov.ua та на порталі відкритих даних Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області opendata.kremen.gov.ua/