Екологічний моніторинг ПМЕЛ
Новини, події
Стан довкілля
Погода
Координація діяльності у сфері охорони атмосферного повітря
Це буде цікаво

Шановні Кременчужани та гості міста!


Вітаємо вас на екологічній сторінці офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради, яка надасть вам достовірну та цікаву інформацію місцевого, державного і світового рівня. Ми повідомимо вам про ключові екологічні новини, про розвиток екологічних технологій, пріоритети екологічної політики та екологічні ініціативи.

Тут ви можете погортати сторінки з інформацією про клімат м. Кременчука, стан довкілля нашого міста, дізнатись про результати моніторингу стану атмосферного повітря за допомогою пересувної муніципальної екологічної лабораторії (ПМЕЛ) та спостережень на постах Укргідромету, подивитися поточну погоду з основними метеорологічними показниками, ознайомитись з екологічними датами, а також з інформацією про проведені еколого-просвітницькі акції в місті.

Сторінка створена за підтримки відділу екологічної безпеки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з метою підвищення екологічної культури мешканців нашого міста, пропаганди охорони навколишнього середовища для привернення уваги громади до ключових екологічних проблем міста з метою співпраці в їх вирішенні та реалізації міської політики просвітницької екологічної діяльності.

Екологічна сторінка є зручною можливістю надати достовірну інформацію про роботу пересувної муніципальної екологічної лабораторії, яка оснащена сучасним аналітичним обладнанням і передовими інформаційними технологіями збору, обробки, зберігання та надання даних громадськості. В розділі Екологічний моніторинг ви дізнаєтесь про результати планового екологічного моніторингу забруднення атмосферного повітря в місті, що здійснює КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» за допомогою ПМЕЛ. Тут надана повна інформація по яких показниках ведеться контроль стану компонентів навколишнього середовища, у т.ч. забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери, адреси точок спостереження та дані про концентрації шкідливих домішок в повітрі.

Ми прагнемо поширювати принципи сталого розвитку у всіх сферах екологічного життя, підтримуючи тим самим розвиток Української Держави.

Сподіваємось, що Вам буде цікаво на нашій сторінці та ми зможемо привернути увагу громади до екологічних проблем нашого міста. Ми завжди відкриті для співпраці та взаємодії!

Дякуємо вам за те, що відвідали нашу сторінку. Будь ласка, обов’язково звертайтеся до нас у разі виникнення будь-яких коментарів і питань. Ваша думка дуже важлива для нас.


З повагою, адміністрація.

Екологічний календар


Зима
Весна
Літо
Осінь