Меню

Пожежа на Дейвському звалищі

Пожежа на Деївському звалищі
Пожежа на Деївському звалищі!
Мужність та організованість рятувальників Кременчука знову доведена.  З 17 на 18 липня виникла пожежа на Деївському звалищі, яку рятувальники гасили з 14 години 17 липня до 7 ранку 18 липня. Стільки часу зайняла операція через те, що сміття продовжувало тліти і заради уникнення ситуації аналогічній тій, що відбулася на Львівському звалищі рятувальники весь час заливали вогнище водою. Пожежа розпочалася з загоряння сухої трави через велику спеку та вітер і перекинулася на сміття.
Начальник управління ДСНС Кременчука Сергій Герщенко повідомив, що по тривозі був піднятий весь особистий склад рятівників та велику поміч оказали поливальні машини КАТП-1628 та КП «Благоустрій Кременчука». Були задіяні 30 чоловік та 4 спеціалізовані автомобілі. На Деївському звалищі відсутня вода, тому її прийшлося перевозити від загальноосвітньої школи №7 за декілька кілометрів.   Лише завдяки своєчасним сумісним діям вдалося запобігти трагедії.
Міський голова Віталій Малецький відзначив професіоналізм та самовідданість, як рятувальників так і представників комунальних підприємств. Він подякував всім хто ліквідував пожежу.