Меню

Всесвітня компанія година Землі 2017

Всесвітня компанія година Землі 2017

Година Землі 2017


Година Землі (англ. Earth Hour) − щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.
У суботу, 25 березня 2017 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.
У минулому році Година Землі в Україні запустила Естафету добрих справ − інтернет флешмоб, який підтримали десятки відомих українців (Єгор Крутоголов, Андрій Куліков, Василь Вірастюк, Ігор Кондратюк, Марина Поплавська, Микита Добринін, Тетяна Бобрикова, Світлана Павелецька, Дмитро Шуров та ін.). Вони протягом місяця викладали свої відео на сторінки Години Землі в соцмережах із хештеґом #estafeta_dobra.
Годину Землі також підтримало:
- Міністерство екології та природних ресурсів України;
- Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України.
На одну годину в темряву також занурилися визначні пам'ятки України.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Це дасть можливість кожному жителю України зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації України.

ДОЛУЧИСЬ ОСОБИСТО – ВИМКНИ СВІТЛО, ЗБЕРЕЖИ ЕНЕРГІЮ ПРИРОДИ!!!