Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Кременчука!


Вітаю всіх працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом!

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – є визнанням праці людей, які присвятили себе складній, але дуже важливій для країни справі. Нафтогазова і нафтопереробна галузь одна з найважливіших галузей для економіки країни. Вона забезпечує її економічною незалежністю та самостійністю в прийнятті рішень.

За вже сформованими традиціями нафтовики і газовики Кременчука  завжди прагнуть дотримуватися високого професіоналізму та компетентності у своїй нелегкій праці.  Ваші професійні здобутки – це результат повсякденної невтомної праці цілих колективів, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.

Переконаний, що газовики та нафтопереробники Кременчука і надалі докладатимуть максимум зусиль для подальшого розвитку стратегічно важливої галузі економіки, в якій задіяні, робитимуть значний внесок у відродження національної економіки та зростання добробуту народу.

Бажаю міцного здоров’я, достатку, благополуччя, творчої наснаги, нових досягнень задля процвітання  Кременчука та України!


Міський голова                      Віталій Малецький