Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем автомобіліста та дорожника

Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем автомобіліста та дорожника
Шановні працівники дорожнього господарства та автомобільного транспорту Кременчука!


Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята! Формування сучасного обличчя будь-якого населеного пункту неможливе без будівництва та обслуговування доріг, магістралей, транспортних розв'язок. В останні роки разом із вами ми перетворюємо Кременчук у місто доріг, а не напрямків. Бо свідомі того, що від стану доріг залежить не тільки належне функціонування всіх сфер життєдіяльності, безаварійний рух транспорту, але й настрій кременчужан.  
День автомобіліста та дорожника відзначають і автолюбителі, і інженерно-технічні працівники, і всі співробітники автотранспортних і сервісних підприємств. Одним словом, всі ті, чия професійна діяльність і захоплення пов'язані з автомобілями, їх виробництвом і забезпеченням безпроблемної роботи транспортної сфери.
Впевнений, що майстерність і професіоналізм кременчуцьких дорожників і автомобілістів, використання нових технологій, обладнання та матеріалів дозволять удосконалити мережу міських доріг і  підняти комфортність кременчуцьких вулиць.
У день вашого професійного свята дякую всім працівникам дорожнього господарства та автомобільного транспорту за відданість професії, відповідальність, з якою ви підходите до своєї справи. Від усієї душі бажаю вам подальших трудових звершень, щастя і міцного здоров'я, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!


                                                                                                   Міський голова                         Віталій  Малецький