Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем ракетних сил і артилерії України

Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем ракетних сил і артилерії України
Шановні службовці особового складу 107 Кременчуцького  реактивного  артилерійського полку! Ветерани ракетних сил і артилерії!


Прийміть вітання із Днем ракетних сил і артилерії України. 107 Кременчуцький  реактивний  артилерійський полк має славну історію,  яка розпочалася у  нелегкі  та буремні роки Другої світової війни.
Сьогодні діяльність військової частини також напряму пов'язана з долею держави. Її особовий склад продовжує традиції старшого покоління службовців полку,  виконує почесну,  надзвичайно складну та відповідальну місію, захищаючи незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.
Служба ракетників і артилеристів  ніколи не була легкою. Вона вимагає від кожного рядового та офіцера зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. Кременчужани вірять у вашу мужність,  силу духу, та з нетерпінням чекають  вас живими та неушкодженими  із військових відряджень.
Від кременчуцької громади бажаю всім  солдатам, офіцерам і службовцям військової частини, перш за все, міцного здоров’я, особистого щастя, енергії і наснаги, успіхів у виконанні почесного обов’язку перед Вітчизною!

                                                                                                       Міський голова                             Віталій Малецький