Привітання міського голови В.М. Малецького з Днем Збройних Сил України

Привітання міського голови В.М. Малецького з Днем Збройних Сил України
Шановні військовослужбовці, ветерани та працівники Збройних Сил України!Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня Збройних Сил України! У   кожній державі армія є  одним  із основних елементів її стабільного та  впевненого розвитку.  Роль українського національного війська полягає в служінні   українцям, захисті цілісності та суверенності нашої незалежної Батьківщини.  
Бойові традиції Української армії формувалися в важких кривавих війнах і конфліктах. Сьогодні, коли на сході України йде неоголошена війна,  український народ  дійсно відчуває захист своїх  Збройних Сил.
Низький  уклін українським військовослужбовцям за те, що завдяки їх звитязі та відданості ми маємо змогу жити та працювати під мирним небом, не знаючи жахів війни.  У цей святковий день ми   віддаємо  шану героям, завдяки яким над нашою Батьківщиною майорить синьо – жовтий прапор свободи.  
Щиро вітаємо всіх військовослужбовців із професійним святом та бажаємо всім українським воїнам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!Міський голова                                    Віталій Малецький