Привітання міського голови В.О. Малецького з Новим роком

Привітання міського голови В.О. Малецького з Новим роком
Дорогі кременчужани!

Завершується 2017 рік. Для Кременчука він був не легким, але досить плідним. Завдяки злагодженій праці міської влади, депутатів усіх рівнів та кременчуцьких трударів вдалося втілити в життя багато важливих проектів, спрямованих на покращення умов життя в місті, поліпшення благоустрою та підвищення соціальних стандартів. Завдяки політиці Президента України та Уряду щодо децентралізації влади, нам вдалося виконати і навіть перевиконати міський бюджет, що, в свою чергу, дозволило капітально ремонтувати дороги, лікувальні та навчальні заклади, утримувати житлово – комунальне господарство, встановлювати нові дитячі майданчики, приводити в порядок парки і сквери, озеленювати і заквітчувати місто. Досягненням року є і запровадження таких соціальних програм як «Безкоштовні пологи», «Доступні ліки», «Стоп інфаркт», відміна батьківських внесків в навчальних закладах, безкоштовний проїзд школярів віком до 12 років, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, підтримка учасників АТО та їх сімей тощо.
Ми провели величезну роботу щодо закупівлі нових тролейбусів і в Новому році вони почнуть курсувати містом, з комфортом перевозячи пасажирів.
Місто жило, розвивалося, розбудовувалося, оновлювалося, з кожним днем ставало все кращим і сучаснішим. Тож дякую всім мешканцям Кременчука за плідну працю на благо міста і щиру любов до нього.
Щиро бажаю, щоб в Новому 2018 році ми мали ще більше можливостей для реалізації задуманих планів. Бажаю всім миру, нехай мудрість політиків візьме верх над іншими чинниками, і ми всі в Новому році зустрінемо довгоочікувану перемогу. Бажаю верховенства добра над злом, плідної праці над бездіяльністю, людяності і поваги один до одного.
Нехай щасливою буде кожна кременчуцька родина, нехай добрі бажання, задумані в Новорічну ніч, обов’язково здійсняться. Щастя і добробуту кожній кременчуцькій родині, тепла і затишку кожній кременчуцькій оселі, здоров’я і наснаги всім на весь прийдешній рік.
З Новим 2018 роком!

                                                                      Міський голова                                    Віталій Малецький