На засіданні медичної ради підведено підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Кременчука за 2017 рік

На засіданні медичної ради підведено підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Кременчука за 2017 рік
       Сьогодні у Кременчуці відбулося розширене засідання медичної ради управління охорони здоров’я, на якому  підведено підсумки діяльності галузі охорони здоров’я міста за 2017 рік та окреслено завдання на 2018 рік.
       Із доповідями про  роботу у період 2017 року виступили  начальник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук, провідні фахівці галузі: міський позаштатний епідеміолог Лариса Коровіна,  в.о. головного лікаря Кременчуцької міської дитячої лікарні Л.В. Носенко, міський позаштатний фахівець з питань медсестринства Т. Ю. Влох та міський позаштатний стоматолог Т.В. Шестакова.
        Заступник міського голови Ольгу Усанова  підкреслила, що  Кременчук має потужну мережу медичних закладів і великий кадровий потенціал, тож  медичні послугу населенню надаються на належному рівні. Фінансування галузі охорони здоров’я здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, про те, це фінансування забезпечує потреби галузі лише на 50%.  Враховуючи важливість утримання  цієї галузі на належному рівні, вагома підтримка  на потреби охорони здоров’я виділяється і з міського бюджету. Ольга Усанова детально зупинилася на тих програмах, які успішно діють у Кременчуці і фінансуються за рахунок міського бюджету: «Доступна аптека», «Пологові сертифікати», «Стоп інфаркт». Вона підкреслила, що вони діятимуть і у 2018 році. Крім того, цього року депутатами міської ради затверджено ще одну медичну програму задля підтримки онкохворих. Продовжать, за словами заступника міського голови, капітально ремонтувати і відділення у міських лікарнях  та оновлювати у них медичне  обладнання.