Працівники Кременчуцького міськрайонного сектору з питань пробації взяли участь у тренінгу по роботі з особами, які постраждали від торгівлі людьми

Працівники Кременчуцького міськрайонного сектору з питань пробації взяли участь у тренінгу по роботі з особами, які постраждали від торгівлі людьми
15-16 лютого 2017 року у м. Полтава Благодійною організацією «СВІТЛО НАДІЇ» в рамках проекту «Впровадження механізму взаємодії суб΄єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області», що реалізується у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за підтримки Державного департаменту США, було організовано проведення тренінгу «Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми», в якому взяли участь працівники Кременчуцького міськрайонного сектору з питань пробації.
В ході тренингу його ведучі програмний спеціаліст Гришко Ольга та юрист, експерт Мізік Оксана ознайомили учасників з актуальністю проблеми, її масштабами на державному та міжнародному рівні, нормативно-правовою базою, яка забезпечує виконання діяльності, направленої на протидію торгівля людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. Було викладено принципи, стандарти, механізм взаємодії суб΄єктів у сфері  виявлення, ідентифікації, встановлення статусу зазначеної категорії осіб.
Тренінг відбувався в інтерактивному форматі, кожен з учасників мав змогу висловити власну думку, отримати відповіді на свої питання, відпрацювати навички в ході учбових вправ та  обмінятися досвідом.


                   Психолог Кременчуцького міськрайонного відділу  з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального   управління з питань виконання кримінальних  покарань та пробації Міністерства юстиції.