100 річну кременчужанку Ганну Малецьку привітав із 100 річний ювілеєм міський голова Віталій Малецький

100 річну кременчужанку Ганну Малецьку привітав із 100 річний ювілеєм міський голова Віталій Малецький
17 лютого 2017 року свій 100-річний  ювілей відзначає кременчужанка Малецька Ганна Андріївна. Привітати ювілярку з цією поважною датою завітало сьогодні багато гостей, серед них міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова працівники департаменту праці та соціального захисту населення на чолі з його керівником Володимиром Поляковим, представники ветеранської організації та засоби масової інформації міста.
Міський голова Віталій Малецький щиро привітав Ганну Андріївну із 100-річчям, побажав їй щастя, здоров’я, довгих років життя, щоб разом зустріти ще не один її ювілей. Він вручив іменниці квіти та подарунки. Керівник міста зазначив, що з метою підтримки кременчужан-довгожителів цього року міська влада прийняла рішення про збільшення щомісячної стипендії. Тим, кому виповнилося від 95 до 100 років    щомісячну стипендію  збільшено із 100 до 400 грн., тим, же кому  виповнилося 100 і більше років із 200 - 500 грн.
Щирі слова вітання висловлювали Ганні Малецькій всі, хто сьогодні приїхав до неї на День народження. Сама ж іменниця щиро раділа гостям і дякувала за увагу до неї і теплі слова побажань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала на землі і робила людям лише добро. Саме  завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до сторіччя, виростити 5-х дітей, виховати 7-х онуків, мати щастя радіти народженню 14 правнуків та 1 праправнука.

PS.  Малецька Ганна Андріївна народилася 17.02.1917 в селі Турбаї Глобинського району Полтавської області. ЇЇ батьки також були довгожителями, вони померли у 96-річному віці. Жінка прожила нелегке життя, закінчила 4 класи початкової школи, з юного віку аж до пенсії працювала у колгоспі. Ганна Андріївна учасник ІІ Світової війни, копала окопи на підступах до переправи через р. Дніпро. Її чоловік  теж був  учасником війни, інвалідом війни І групи, помер він у 2008 році. У Кременчуці Ганна Малецька проживає вже 8 років зі своєю донькою Святою Марією Степанівною.