Кременчужан запрошують до участі в Всесвітній кампанії «ГОДИНА ЗЕМЛІ – 2017»

Кременчужан запрошують до участі в Всесвітній кампанії «ГОДИНА ЗЕМЛІ – 2017»
Вже цієї суботи, 25 березня 2017 року,  Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.
У цей день о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.
Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
Для довідки: Вперше «Година землі» була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, отримала світову підтримку у 2008.
Відтоді щороку в третю суботу березня Всесвітня кампанія закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.
Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. Наймасовішим приєднанням до участі в «Годині землі» для всіх землян став 2015 рік. Тоді до нього долучилося  більше 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні учасниками акції стали більше 50 міст та містечок.

ДОЛУЧИСЬ ОСОБИСТО – ВИМКНИ СВІТЛО, ЗБЕРЕЖИ ЕНЕРГІЮ ПРИРОДИ!!!


Шановні кременчужани! Інформацію про вжиті заходи із фотофактами участі м. Кременчука в даній кампанії (фото - та відеофіксація видатних споруд до та після вимкнення світла) можна надсилати до 1 квітня 2017 року у відділ екологічної безпеки в паперову та електронному вигляді за адресою: eko@kremen.gov.ua.