Кременчуцькі школярі висаджували сосни та ялинки

Кременчуцькі школярі висаджували сосни та ялинки
       У Кременчуці з  нагоди Міжнародного дня лісів у  рамках проведення кампанії «Майбутнє лісу у твоїх руках» 18 березня 2017 року було проведено природоохоронну акцію «Посади своє дерево», під час якої на території ДП «Кременчуцьке лісове господарство» (39600  вул. Лісова, 17-а, с. Мала Кохнівка, Кременчуцький р-н, Полтавська область) висадили біля 5 тисяч маленьких саджанців сосни та ялинок.
Захід відбувся за сприяння керівництва ДП «Кременчуцьке лісове господарство» зусиллям учнівської молоді Кременчуцького ліцею №4 спільно з представниками виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком і  начальником  відділу екологічної безпеки Олексієм Федюном.
Ліцеїсти за ініціативи активістів учнівського врядування вирішили долучитися до доброї справи – садіння соснового лісу.
Спершу, з технологією висадки сіянців ознайомив школярів працівник лісового господарства потім, перейнявши досвід фахівця,  школярі взялись до справи - сіянці сосни швидко і весело вимальовувались у паралельні рядочки.
       Кожен небайдужий може долучитися до акції й висадити дерева разом з лісівниками. Запрошуємо залюбки та з ентузіазмом долучатися до природоохоронної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», головною метою якої є відновлення лісів країни, привернення уваги до проблеми збереження лісів та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
Якщо кожний мешканець міста Кременчука раз на рік посадить біля свого будинку, під'їзду, у дворі хоча б одне деревце, кущик, квітку, то яким зеленим і квітучим стане наше рідне місто та його околиці!

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

       За традицією, починаючи з 2006 року, з 21 березня по 20 квітня Державне агентство лісових ресурсів України проводить Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, роботах з лісовідновлення та лісорозведення. Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» - створення лісових насаджень, в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.
На Полтавщині протягом місяця відбудуться наступні заходи: садіння лісу за участю школярів та студентів, представників місцевої влади, ЗМІ; проведення лекцій та виховних годин; проведення науково-практичних семінарів за участю шкільних лісництв; доповнення існуючих та створення нових міні-дендропарків, алей; проведення заходів «Посади своє дерево», «День масового садіння лісу», «РАЗОМ саджаємо дерева!», «Чистий день», «Зробимо ліс чистішим», «Ліс саджати – природу зберігати» тощо. Крім того, у рамках акції для учнів 1-4 та 5-8 класів проводитимуться конкурси на кращий малюнок і твір на тему «Людина та ліс».