У Кременчуці триває місячник "Спорт для всіх»

У Кременчуці триває місячник "Спорт для всіх»
        Щороку, в Україні проходить всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота”. Головною метою якого є покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та у місцях масового відпочинку. 
Кременчук протягом останніх трьох років активно бере участь у цій акції, яка проводиться у нашому місті за ініціативи  Кременчуцького міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
      Місячник проводиться з 1 по 30 квітня 2017 року. Основним його завданням є упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду за участю громадськості.
       Вже традиційно, кожного квітня "Спорт для всіх" запрошує молодь та усіх бажаючих до співпраці. І цей рік не є виключенням. Центр активно слідкує за станом спортивних майданчиків нашого міста та просить усіх небайдужих підтримувати чистоту та порядок на територіях, обладнаних для занять спортом. Пропонуємо всім долучатись до активістів, щоб зробити Кременчук спортивнішим та активнішим!
Більше інформації ви завжди можете знайти на сторінках центру у соціальних мережах: VK - КМЦФЗН "Спорт для всіх"