У понеділок школярі прийдуть в теплі класи

У понеділок школярі прийдуть в теплі класи
21 квітня  перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та заступник міського голови Ольга Усанова перевірили температурний режим в загальноосвітніх закладах міста. В рамках об’їзду шкіл вони побували у віддалених мікрорайонах правобережної та лівобережної частин Кременчука. Варто відмітити, що сьогодні температура повітря в шкільних кімнатах є значно вищою,  класи  стали прогріватися. В школах працює педагогічний колектив, який під час вимушених канікул має дистанційний зв'язок із своїми учнями.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко дав доручення заступнику керівника департаменту  освіти Валерію Лободі, незважаючи на те, що попереду вихідні дні, не знижувати температури теплоносія на вводі, щоб у понеділок, 24 квітня,  уроки розпочалися в належних санітарних умовах із відповідною температурою в класах.
Нагадаємо, що у зв’язку з різким погіршенням погодних умов, що супроводжувалися зниженням показників температури зовнішнього повітря, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко підписав розпорядження про відновлення опалення в закладах соціальної сфери Кременчука.