У дитячих садочках потеплішало

У дитячих садочках потеплішало
У цьому переконалися перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та заступник міського голови Ольга Усанова, перевіряючи температурний режим у закладах дошкільної освіти після підключення в них  теплоносія.
Наразі дитячі садочки працюють не на повну, оскільки дехто з батьків у період погіршення погодних умов прийняв рішення залишити своїх дітей удома. Для тих дітей,  які наразі перебувають у садочках, організовані чергові групи з належними санітарними та навчально-виховними умовами. Керівники закладів дошкільної освіти зауважили, що вже відсьогодні після відновлення опалення в садочках,  у них вихованців стало набагато більше.
Щодо організації харчування, то всі дошкільнята забезпечені якісним гарячим харчуванням. Закладка та відпущення готової продукція проводиться за фактичною заявкою. На понеділок, 24 квітня, в департаменті освіти затверджене  меню за замовленням закладів дошкільної освіти.  
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко дав доручення заступнику керівника департаменту  освіти Валерію Лободі тримати на особистому контролі стан температурного режиму в дитсадках.