Кременчуцький центр юних дипломатів – кращий в Україні

Кременчуцький центр юних дипломатів – кращий в Україні
XVI Асамблея юних дипломатів Кременчука «На шляху до Європи»  зібрала кращих представників шкільних євроклубів міста. Участь у цьому заході взяли секретар міської ради Юрій гриценко, директор КП «Кременчукінвест»  Андрій Мельник, почесні гості з Литовської Республіки - Повноважний Міністр пан Гвідас Керушаускас, заступник мера міста Алітус Валє Гібене, директор адміністрації самоврядування міста Алітус пан Вітаутас Ястрямскас, які наразі перебувають у нашому місті з нагоди святкування Дня Європи в Україні.
Директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, звертаючись до своїх колег, зазначив, що Кременчуцький центр юних дипломатів – кращий в Україні. Він тісно співпрацює з консульствами різних країн світу, має з ними багато спільних  проектів. Особливо пишається міцними дружніми стосунками з Литовською Республікою. Андрій Мельник підкреслив, що наразі, коли Україна отримала безвізовий режим, завдяки якому у  молодого покоління українців з’явилося багато шансів для саморозвитку, для перейняття передового європейського досвіду, який вони зможуть використовувати  в своїй державі.  
Вітаючи молодих дипломатів Кременчука, секретар міської ради Юрій Гриценко наголосив,  що з отриманням безвізового режиму в українців з’явилася можливість брати участь у бурхливому європейському житті. Ставши членами європейських клубів загальноосвітніх закладів Кременчука, молоді кременчужани вже зробили для себе європейський вибір. Досвід їх діяльності в цих організаціях  буде дуже корисним як для європейського майбутнього кременчуцької молоді, так і для України вцілому.
Повноважний Міністр пан Гвідас Керушаускас зауважив, що вже втретє  перебуває у Кременчуці та кожного разу,  виїжджаючи, думками повертається назад. Він наголосив, що діяльність молодіжних євроклубів Кременчука є важливим стартовим майданчиком для налагодження зв’язків кременчуцьких юнаків і дівчат із своїми однолітками з європейських країн, отримання цінного дипломатичного досвіду.  Гвідас Керушаускас повідомив молодим дипломатам, що найближчим часом місто Алітус і Кременчук підпишуть про побратимські зв’язки, ставши ще ближче один одному.
Слова вітання на адресу молодої дипломатичної спільноти, майбутніх європейців  також пролунали від  заступник мера міста Алітус Валє Гібоне. Вона  наголосила, що в Україні та Кременчуці зокрема перебуває вперше. Але цього візиту вистачає, аби отримати від них прекрасні емоції та враження. Валє Гібоне побажала кременчуцькій молоді щасливого європейського майбутнього.
У рамках XVI Асамблеї юних дипломатів Кременчука «На шляху до Європи» найкращі представники шкільних євроклубів були нагороджені почесними відзнаками. Позитивні емоції на зустрічі своїми феєричними виступами  підтримували артисти самодіяльних творчих колективів Будинку дитячої та юнацької творчості.