У Кременчуці стартував пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу!»

У Кременчуці стартував пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу!»
З  29 липня 2016-го в Україні  впроваджено пілотний проект "Шлюб за добу",  завдяки якому пари можуть не чекати місяць, а одружитися  через 24 години після подачі всіх потрібних документів, а не як за звичайною процедурою  щонайменше за 30 днів.
Сьогодні проект «Шлюб за добу!» стартував і в Кременчуці. Реєстрація шлюбу проходила у палаці культури «Нафтохімік». Участь у заході взяли  міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова, начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Віта Безпалько, голова первинної профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» Василь Хоменко, начальник управління державної реєстрації Наталія Проценко, керівник центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану м. Кременчука Валентина Борщ та інші посадові особи.
Сьогодні поєднали свої серця і долі  Віктор Яковець та Марія Муратова. Вони стали першими, хто скористався можливістю одружитися за одну добу у рамках впровадження проекту «Шлюб за добу!». Урочисту церемонію укладання шлюбу провели в українському національному стилі.
Після завершення урочистої частини щасливих наречених привітали  міський голова Віталій Малецький та начальник Головного територіального управління юстиції в Полтавській області Олег Тимченко. Вони щиро побажали молодим любові і сімейного щастя, щоб разом із рідними та близьким вони відсвяткувати «золотий» і «діамантовий» ювілеї подружнього життя. Віталій Малецький  зазначив, що у Кременчуці  пілотний проект «Шлюб за добу» впроваджуватиметься і надалі, церемонії не обов’язково будуть такими урочистими, все залежатиме від бажання молодих. Він подякував Віктору та Марії за те, що погодилися стати першими учасниками цього проекту і щиро побажав жити у мирі і злагоді, любити і  підтримувати один одного, разом виховувати дітей, а головне бути щасливими в шлюбі.
Новостворену сім`ю привітав також  голова первинної профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» Василь Хоменко, а також рідні та близькі, які цього дня прийшли на шлюбну церемонію, щоб привітати Віктора та Марію.