Робоча група з координації питань надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в АТО, прийняла рішення надати допомогу двом військовим частинам

Робоча група з координації питань надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в АТО, прийняла рішення надати допомогу двом військовим частинам
       Сьогодні під головуванням заступника міського голови Валерія Декусара та секретаря міської ради Юрія Гриценка відбулося засідання робочої групи координації питань  надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь  в АТО. На засіданні комісії розглянули заявки 3-х військових частин, які просили допомоги на придбання запасних частин  для ремонту техніки.
       Розглянувши звернення військової частини польова пошта В2612 Міністерства оборони України ( окремий батальйон спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас») щодо закупівлі запчастин для ремонту військової техніки, його вирішили задовольнити,  виділити  кошти у сумі 50 тис. грн..
       Заявку військової частини польова пошта 4533 щодо придбання гуми та акумуляторів для техніки вирішили задовольнити частково – виділити 8 тис. грн.. на придбання акумуляторів. Члени комісії зазначили, що цьому військовому підрозділу вже надавалася суттєва допомога з міського бюджету ( більше 140 тис. грн..). Вони також висловили бажання провести у цій військовій частині аудит, щоб переконатися, що обладнання та запчастини, закуплені за рахунок міського бюджету раніше, використовуються за призначенням.
       Розгляд заявки військової частини А1493 Міністерства оборони України  відклали до наступного засідання комісії, оскільки сума, яку просять військові на ремонт автомобільної техніки та закупівлі запасних частин, значна -  більше 400 тис. грн.. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення дали доручення відпрацювати це питання з командиром військової частини, щоб він визначився з нагальною потребою військового підрозділу  із розрахунку, що з міського бюджету буде виділено близько 50 тис. грн..