Із 1 вересня на маршруті 3-Б курсуватимуть великі автобуси

Із 1 вересня на маршруті 3-Б курсуватимуть великі автобуси
Міський голова Віталій Малецький зауважив, що в цьому його запевнив керівник автотранспортного підприємства, яке обслуговує даний маршрут.
Нагадаємо, що у Кременчуці з 1 липня заборонено здійснювати пасажирські перевезення переобладнаними під такі цілі маршрутні таксі. Керівник міста неодноразово наголошував на необхідності покращення рівня пасажирських перевезень у приватному пасажирському транспорті в тому числі. Він вимагає від перевізників виконання взятих на себе зобов’язань,  як в частині технічного стану транспортних засобів, так і в частині обслуговування пасажирів. Однією з таких умов є оновлення транспортного парку сучасними автівками великої місткості.
З метою уникнення проблем із перевезенням пасажирів, пов’язаних із забороною виходу на лінію переобладнаних маршруток,  КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» не переводило електротранспорт на графік руху «літнього періоду», який традиційно вводиться на час відпусток і канікул.  На всіх тролейбусних маршрутах буде виставлена максимальна кількість тролейбусів.