За рік роботи в «Центрі реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» було обслуговано 603 громадян

За рік роботи в «Центрі реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» було обслуговано 603 громадян
Станом на 1 липня 2017 року за рік роботи в «Центрі  реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» було обслуговано 603 громадян, із яких,  286 – учасників бойових дій (УЧД), у  тому числі членів сімей загиблих – 37 чол.; 317 – вимушено переміщених осіб (ВПО). Про це під час презентації роботи установи повідомила в.о. директора департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марина Даценко. Вона також наголосила, що в 2017 році вперше на обік в Центр реабілітації стало – 94 чол., з них УБД – 55 чол.; ВПО – 39 чол. За її словами упродовж звітного періоду в «Центрі реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» було надано юридичних послуг 109 УЧД і 37 – ВПО. Окрім того, надано консультацій з земельних питань більше  200 учасникам АТО.
На сьогоднішній день в Центрі реабілітації реалізується 6 соціальних проектів, які підтримуються коштами міського бюджету в тому числі.  команда установи працює над розробкою нового проекту «Професійна реабілітація», а саме, надання навиків додаткової професії;  створення банку пропозицій «Робота для учасників АТО».
Звертаємо увагу на тому, що для здійснення своєчасного та якісного інформування щодо діяльності Центру реабілітації, ознайомлення з переліком соціальних, соціально-медичних, соціально-побутових, реабілітаційних послуг та заходами, що плануються з різними категоріями населення в соціальній мережі Фейсбук створено сторінку «Центр реабілітації. Кременчук».
Повна інформація  про роботу  «Центру   реабілітації та адаптації учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб» розміщена нижче.