Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем місцевого самоврядування

Привітання міського голови В.О. Малецького з Днем місцевого самоврядування
Шановні колеги!

Щиро вітаю всіх працівників органів місцевого самоврядування м. Кременчука, депутатів з Днем місцевого самоврядування!
Сьогодні місцеве самоврядування  - це найбільш наближена до людей ланка влади, формування якої є найважливішим пріоритетом сучасної держави, дієвим інструментом підвищення відповідальності і зрілості громадянського суспільства, участі громадян в реалізації державної політики, спрямованої на підвищення економічної потужності країни, зростання рівня життя населення.  Ефективність місцевого самоврядування багато в чому залежить від тісної взаємодії органів місцевого самоврядування зі структурами державної влади, політичними партіями, об'єднаннями громадян, громадськими організаціями.
Сьогодні в  Кременчуці створена і ефективно працює система органів місцевого самоврядування. Завдяки якій успішно вирішуються нагальні питання життєдіяльності міста, створення комфортних умов проживання для його жителів – це і ремонт міських доріг та тротуарів, і благоустрій та озеленення територій, і капітальні ремонти  відділень міських лікарень, і реконструкція та оснащення новим обладнанням приміщень дитячих садочків і шкіл та багато іншого. Все це є можливим завдяки професіоналізму, компетентності, активної громадянської позиції депутатів,  працівників структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Шановні колеги! Прийміть слова подяки за вашу сумлінну і самовіддану працю на благо нашого  міста Кременчука та його територіальної громади.   Бажаю всім вам і вашим родинам міцного здоров'я, бадьорості, щастя і якомога більше приємних подій у житті! Нехай розуміння і підтримка жителів допоможуть нам успішно працювати на благо Кременчука і досягати бажаних результатів!  


                                                              Міський голова                                                                  Віталій Малецький