Департамент соціального захисту населення та питань АТО інформує:

Департамент соціального захисту населення та питань АТО інформує:
                  28.02.2013 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» від 13.02.2013 №115.
         На повідомну реєстрацію подаються два примірника і копія колективних договорів (два примірника і копія змін та доповнень до колективного договору) із супровідним листом. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів з дня, наступного після надходження договору до реєструючого органу. Сторонам договору може бути відмовлено у повідомній реєстрації лише у разі, коли подані на реєстрацію примірники договору не є автентичними.
         Відповідно до п.7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115, департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області інформує про зареєстровані колективні договори за 2017 рік.
За 2017 рік департаментом соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області зареєстровано 97 колективних договорів, 241 змін та доповнень до колективних договорів, укладених на підприємствах, організаціях та установах міста Кременчука.