За місяць будуть підведені підсумки міського туру Всеукраїнського фестивалю-фотоконкурсу «Молодь обирає здоров’я»

За місяць будуть підведені підсумки міського туру Всеукраїнського фестивалю-фотоконкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Організацію та проведення фотоконкурсу  «Молодь обирає здоров’я»    забезпечує департамент освіти міста спільно з  Кременчуцьким міським центром позашкільної освіти.
Конкурс проводиться  з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя; запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі; виявлення та підтримки талановитої молоді; організації змістовного дозвілля; поліпшення підтримки і розвитку візуального мистецтва; утвердження патріотизму молодого покоління.
Учасниками конкурсу можуть бути  команди (1 учасник та 1 керівник) із числа учнів загальноосвітніх  навчальних закладів, вихованців позашкільних, інтернатних  навчальних закладів,  а також членів молодіжних і дитячих громадських організацій віком від 10 до 18 років.
Організація прийому заявок, довідок, фотографій на конкурс здійснюватиметься  до 13 лютого 2018 року з 10.00 до 13.00 год.  (КМЦПО, вул. Софіївська 69- А, кім.19, 20)    
Команда подає  заявку на участь у конкурсі і дві роботи (портрет та жанр) у друкованому та електронному вигляді. Роботи  мають бути направлені на пропагування здорового способу життя,  виконані у форматі А4 або А3.
Підведення підсумків фотоконкурсу відбудеться  15лютого  2018 року о 15.00 годин у КМЦПО в  актовій залі.