Цього року продовжать проводити капремонти у позаміських таборах відпочинку, що належать до комунальної власності

Цього року продовжать проводити капремонти у позаміських таборах відпочинку, що належать до комунальної власності
       У Кременчуці за останні роки проведено великий обсяг робіт з капітального ремонту корпусів, будівель та оновлення обладнання у позаміських дитячих таборах відпочинку, що належать до комунальної власності міста, - ДЗОВ «Зоряний» та його філії СОК «Супутник». Завдяки цьому значно покращено  умови перебування дітей у цих закладах.
       Минулого року за рахунок міського бюджету було проведено капітальний ремонт 2-х корпусів табору «Зоряний»  із облаштуванням у них туалетів, оновлення меблів тощо, виконано частковий ремонт ще одного корпусу, вуличних ногомийок, медичного кабінету, зведено навіс та встановлено  нові лави на стадіоні,  альтанки біля спальних корпусів  та інше. У «Супутнику» виконали заміну мереж водопроводу, ремонт  дахів корпусів, а також  капремонт душових та покрівлі двоповерхового корпусу та інше.
       Цього року у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» планують виконати капітальний ремонт ще трьох корпусів із облаштуванням там санвузлів, щоб вони відповідали сучасним стандартам. Це останні три корпуси, які залишилися без капремонту. Відремонтують і гуртожиток для персоналу.  У СОК «Супутник» заплановано капітально відремонтувати 2-поверховий спальний корпус. На ці цілі з міського бюджету виділено близько 5,7 млн. грн..