Депутати міської ради

Депутати та помічники-консультанти депутатів

Кременчуцької міської ради VІІ скликання

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Фракційна приналежність,

партійність

Помічники-консультанти депутата

1

Бокован

Микола Володимирович

«ПОРУЧ»,

член партії

Немає

2

Головач

Олександр Леонідович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

Немає

3

Головко

Валентина Данилівна

«Рідне місто»,

позапартійна

 

Філіпп Світлана Володимирівна

Шеремет Лариса Леонідівна

Грак Сергій Сергійович

Попенко Сергій Олександрович

Остапець Геннадій Олексійович

4

 

Гордєєва

Валентина Яківна

«Об’єднання «Самопоміч»,

позапартійна

Кулікова Юлія Володимирівна

Чернишова Людмила Миколаївна

Прокопенко Олександр Петрович

Горб Юлія Михайлівна

Горб Олександр Валентинович

5

Грінченко

Володимир Вадимович

«Опозиційний блок»,

член партії

Макаренко Руслан Іванович

Коноваленко Сергій Олександрович

Маруженко Василь Іванович

6

Гриценко

Юрій Васильович

«Рідне місто»,

член партії

Фещенко Олег Володимирович

Старик Микита Михайлович

7

Іванян

Геннадій Михайлович

«Опозиційний блок»,

член партії

Тимошенко Світлана Анатоліївна

Березянський Олександр Вадимович

Пусан Євген Віталійович

Погужельська Наталія Іванівна

Кушнірова Анна Олександрівна

 

8

Кавунник

Дмитро Вікторович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

член партії

Балєва Вікторія Романівна

Агеєва Анастасія Валеріївна

9

Калашник

Віктор Васильович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Немає

10

Калашник

Олександр Вікторович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

Немає

11

Кальченко

Олександр Вікторович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

Шейко Олександр Олександрович

Попович Віталій Анатолійович

12

Коркішко

Олександр Леонідович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

Немає

13

Костромінов

Сергій Анатолійович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

позапартійний

Гарькавенко Валентина Юріївна

Чаплянський Віктор Васильович

 

14

Котляр

Віталій Юрійович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Кірєєв Дмитро Олександрович

Сидоренко Мар’яна Сергіївна

15

Котляренко

Людмила Григорівна

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»,

член партії

Котляренко Сергій Юрійович

Круговий Олександр Валентинович

Кейян Олена Юріївна

Ковтун Людмила Олексіївна

Лещенко Ігор Петрович

16

Курченко-Гай

Валентин Павлович

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

член партії

Немає

17

Литвиненко

Максим Валерійович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

Матвієнко Євгеній Володимирович

Філіповський Сергій Володимирович

18

Лозовик

Дмитро Борисович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Немає

19

Макаров

Андрій Ігорович

«ПОРУЧ»,

член партії

Подовжня Кристина Юріївна

Лець Владислав Андрійович

Лучнікова Анастасія Геннадіївна

20

Мельник

Сергій Вікторович

«Рідне місто»,

позапартійний

Семенов Віктор Васильович

Шиленко Олексій Олегович

21

Мосієнко

Олена Вікторівна

«ПОРУЧ»,

член партії

Савчук Людмила Анатоліївна

Боришполець Анжеліка Анатоліївна

Чумак Олена Олександрівна

22

Павленко

Ганна Михайлівна

член партії «Об’єднання «Самопоміч»,

член партії

Кшевінська Лілія Олександрівна

23

Піддубна

Оксана Миколаївна

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,
позапартійна

Магда Валентина Петрівна

Желєзнов Дмитро Анатолійович

24

Плескун

Олександр Володимирович

«Рідне місто»,

позапартійний

Піцул Людмила Панайтівна

Семенова Олена Олександрівна

Волошина Олена Анатоліївна

25

Погрібний

Сергій Миколайович

«Українське об’єднання патріотів - УКРОП»,

член партії

Ковшарєва Ірина Миколаївна

Марискіна Олена Олександрівна

Магда Вадим Олександрович

26

Порицький

Микола Миколайович

«Опозиційний блок»,

член партії

Мельник Роман Олександрович

Чмільова Оксана Віталіївна

Кравченко Ігор Сергійович

27

Почтовюк

Андрій Борисович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Волошина Оксана Василівна

Пирогов Дмитро Леонідович

Сахаров Сергій Миколайович

28

Прокоп

Олександр Едуардович

«Об’єднання «Самопоміч»,

позапартійний

Волкова Валерія Миколаївна

Прокоп Євгеній Олександрович

Гордієнко Андрій Миколайович

Ідіатуллін Георгій Рінатович

29

Проценко

Зінаїда Валеріївна

«ПОРУЧ»,

член партії

Бурмістрова Ольга Миколаївна

Гармаш Ірина Володимирівна

30

Роженко

Олександр Анатолійович

«Рідне місто»,

позапартійний

Балим Олег Іванович

31

Сергієнко

Тетяна Павлівна

«ПОРУЧ»,

член партії

Івко Юрій Володимирович

Левочко Оксана Олександрівна

32

Сідерка

Тетяна Анатоліївна

«Радикальна партія Олега Ляшка»,

позапартійна

Калюжна Юлія Олександрівна

Котляренко Олена Валеріївна

33

Таценюк

Віталій Дмитрович

«ВО «Батьківщина»,

член партії

Лазоренко Володимир Павлович

Великотрав Віктор Васильович

34

Терещенко

Денис Юрійович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

Очкань Олена Олександрівна

Соляник Олена Олександрівна

Решетняк Надія Дмитрівна

Симченко Тетяна Валеріївна

35

Терещенко

Костянтин Олександрович

«Опозиційний блок»,

позапартійний

Брижаха Костянтин Григорович

Власенко Світлана Юріївна

Чернець Валентина Іванівна

Христич Зоя Павлівна

36

Угніч

Григорій Анатолійович

«ПОРУЧ»,

член партії

Романенко Анатолій Вікторович

Пугач Петро Анатолійович 

Марченко Анатолій Миколайович

Микитенко Анатолій Іванович

37

Ульянов

Руслан Анатолійович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Макайда Олександр Сергійович

Ульянов Анатолій Семенович

38

Федорченко

Руслан Анатолійович

«Опозиційний блок»,

член партії

Бабич Тетяна Григорівна

Сироватко Роман Олександрович

39

Шевченко

Микола Іванович

«ПОРУЧ»,

член партії

Цирюльник Володимир Ігорович

Головко Каріна Анатоліївна

Разумна Олеся Антонівна

Степаненко Ростислав Сергійович

40

Шибашов

Володимир Вікторович

«Рідне місто»,

член партії

Ухналь Олександр Анатолійович

Говоруха Андрій Борисович

41

Шляхова

Ольга Олегівна

«ВО «Батьківщина»,

член партії

Сірочинська Ярослава Ігорівна

Михайлова Тетяна Василівна

42

Яцина

Олександр Олександрович

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

член партії

Немає