Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-3 °C
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ «КРЕМЕНЧУЦЬКА»»

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ «КРЕМЕНЧУЦЬКА»»

директор:

Корлякова Оксана Вікторівна

Графік роботи:

Понеділок, середа, п’ятниця з 10.00 до 11.00 Вівторок, четвер з 15.00 до 16.00

Код ЄДРПОУ:

41318879


Адреса:

39600, Полтавська обл., м.Кременчук, вул. Квітки Цісик 1А

Електронна пошта:

kremenlik@gmail.com

Телефон:

Директор, приймальня директора: моб.тел. 063-337-81-05; Приймальне відділення: моб.тел.063-337-80-59; Травматологічний пункт лікарні: моб.тел. 063-337-80-51; Відділення анастезії з ліжками інтенсивної терапії: моб.тел. 063-337-80-53; Інфекційне відділення: моб.тел. 063-337-80-64; Кол - центр за адресою: проспект Лесі Українки, 80 моб.тел. 063-337-91-20; 063-337-91-21; 063-201-39-70; Реєстратура стоматологічного відділення консультативно-діагностичного центру : вул. Київська 14 моб.тел. 067-289-69-79. Педіатричний центр -"Дитяча лікарня" Адреса: вул. Лікаря Парнети 16 ; Приймальне відділення тел. 75-62-22; 097-658-37-68; Травматологічний пункт тел. 75-62-27; 75-62-10; Інфекційне відділення тел. 75-62-18; Консультативно-діагностичний центр тел. 098-519-43-24; 096-609-54-26

Основні завдання та функції:

Основні завдання та функції лікарні на 2024 рік  - здійснення медичної практики для безпосереднього забезпечення медичного обслуговування населення, шляхом надання йому кваліфікованої планової стаціонарної та спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної допомоги, а також швидкої й невідкладної медичної (лікувально-профілактичної) допомоги у відповідності з договорами про надання медичних послуг, що забезпечуються за рахунок коштів Національної служби здоров’я , з використанням власних кадрових та матеріально-технічних ресурсів; - організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення надання медичної допомоги на спеціалізованому рівні та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування, в т.ч. організація надання населенню медичної допомоги більш високого рівня спеціалізації на базі інших медичних закладів шляхом спрямування пацієнтів до цих закладів в порядку, встановленому законодавством; - надання медичних та інших послуг фізичним та юридичним особам на безвідплатній та відплатній основі у випадках та на умовах, визначених законами України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України та виданими на їх виконання нормативними актами місцевих органів виконавчої влади, а також на підставі та умовах, визначених договорами про медичне обслуговування; - взяття та зберігання донорської крові; - придбання, зберігання, перевезення, відпуск, знищення наркотичних засобів (списку І таблиці II та списку 1 таблиці III), психотропних речовин (списку 2 таблиці II та списку 2 таблиці III) і прекурсорів (списків І та 2 таблиці IV) «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів»; - стажування лікарів-інтернів згідно з угодами; - проведення перепідготовки, удосконалення та підвищення кваліфікації медичних кадрів; - монтаж, ремонт і технічне обслуговування медичної техніки, включаючи хірургічне устаткування та ортопедичні пристосування; - здача майна в оренду, в тому числі нерухомого; - професійна діяльність у сфері надання соціальних послуг; - впровадження нових методів лікування; - організація та участь у міжнародних форумах, конференціях, нарадах, семінарах, виставках та інших заходах.

Надається медична допомога ургентно та планово.

Відділення хірургії та гнійно-септичної хірургії – планова хірургічна допомога - герніоабдомінопластика, герніопластика з використанням алотрансплантатів, холецистектомія, операції при патології печінки та селезінки, первинні та реконструктивні операції на жовчних протоках, органозберігаючі операції при виразковій хворобі шлунку та 12-и палої кишки, резекції шлунку, гастректомії, операції при хронічному панкреатиті, панкреатодуоденальна резекція, первинні та реконструктивні операції при патології тонкого та товстого кишківника (резекція кишківника, геміколектомії, відновні операції на кишківнику).

Проктологічні операції - гемороідектомії , пластиковідновні операції прямої кишки, операції при хронічному парапроктиті, тріщині, обстеження прямої кишки (ректороманоскопія), видалення поліпів, операції при  параректальних свищах різного ступеню важкості, видалення епітеліально-куприкових ходів, кондилом. Пластика анального жома.

Ургентна хірургічна допомога – апендектомії, герніопластика при защемлених грижах, операції при гострій кишкові непрохідності злукової та пухлинної етіології, операції при шлунково-кишкових кровотечах (як виразкової, так і невиразкової етіології), холецистектомії при деструктивних формах холециститу з перевезикальними змінами, операції при панкреонекрозі (дренування, некректомії, оментобурсостомії), операції при перитонітах, операції при закритих та відкритих травмах органів черевної порожнини, операції при гнійних процесах м’яких тканин. Малоінвазівні хірургічні втручання : лапароскопічні холецистектомія, герніопластика, апендектомія.

Гінекологічні операції - виконується як широкий діапазон традиційних оперативних втручань, так і усі різновиди найсучасніших ендоскопічних операцій при безплідді, патології додатків матки, лейоміомах матки. Кріодеструкція шийки матки, лазерна вапоризація шийки матки, ехосальпінгографія маточних труб.

Відділення травматології - проводиться оперативне лікування хворих з травмами опорно – рухового апарату, такі як інтрамодулярний блокуючий остеосинтез при переломах довгих кісток антеградними, реконструктивними та ретроградними стрижнями, накісний МОС пластинами з обмеженим контактом та пластинами з кутовою стабільністю. Операційний метод при плоско-вальгусній ступні, вальгусній деформації першого пальця. Проводиться двох етапна тендопластика застарілих пошкоджень сухожилків кисті з використанням силіконових імплантів , ендопротезування тазостегнового та колінного  суглобів.

Відділення нейрохірургії – проводиться оперативне лікування: вилучення внутрішньо мозкових пухлин головного мозку . Шунтуючи операції мозку. Вилучення міжхребцевих кил поперекового відділу хребта. Усунення дефектів кісток склепіння черепа. Проводять оперативне втручання при вилученні кіст та новоутворень шиї та носу, оперативні втручання при стенозі хребтових каналів, операції з приводу видалень  внутрішньомозкових гематом  при геморагічному  інсульті та черепно-мозкових травмах.

Судинна хірургія : виконання мініфлебектомії, флебектомії, тромбо-емболектомії; накладання судинних швів , проведення артеріальних реконструкцій при атеросклеротичному ураженні аорти, артерій кінцівок ,аорто- здухвинне стегнове, стегново- підколінне гомілкове, підколінно-гомілкове, аорто – мезінтеріальне, підколінно-стегнове, аорто-біфеморальне, гібридні операції, стентування під УЗД контролем. Операції на брахіоцефальних артеріях (пластика сонних артерій, резекція и редресація патологічної вгвинчування звивистості ), аорти стегна , сонно підключичного шунтування, грудну і поперекову симпатэктомії) і венозних реконструкцій, проведення внутрішньо артеріальних ін’єкцій, імплантація портів для проведення тривалих інфузій (хіміотерапія), формування артеріально - венозних фістул для гемодіалізу.

Стоматологічна хірургія: проводить корекцію порушень прикусу в наслідок травм (метало синтез) Проводить лікування запальних захворювань м’яких тканин обличчя та шиї, захворювання слинних залоз. Видалення доброякісних новоутворень. Використовує остеотропний матеріал для заповнення кісткових дефектів ( штучна кістка) При оперативному втручанні використовує фізіодиспенсер ( це зменшення травматизації, перегріву кісткової тканини). Виконується МОС  з приводу травм щелепно лицьової  ділянки з встановленням титанових  мікрочастин.

В центрі  серцево-судинної  хірургії проводиться лікування пацієнтів з гострим порушенням серцевого ритму, електроімпульсну терапію . Діагностичні та лікувальні методики, які використовуються в відділенні: Холтерівське моніторування електрокардіограми та артеріального тиску, лікування хворих серцево-судинною патологією з використанням сучасних лікарських препаратів. Проводяться інтервенційні втручання-коронаровентрикулографії хворим з гострим коронарним синдромом та проведення стентування інфарктно залежної артерії.  Проводиться імплантація тимчасових електрокардіостимуляторів , тромболітична терапія при ТЕЛА.

Інфекційне відділення є стаціонарним лікувально-діагностичним та профілактичним підрозділом лікарні, що забезпечує кваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу хворим на інфекційні захворювання, в тому числі коронавірусну  інфекцію COVID-19.

Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії - у відділенні проводиться комплекс заходів по підготовці та проведенню загальної анестезії та реґіонарних методів анестезії при операціях, діагностичних і лікувальних процедурах. Здійснюється комплекс заходів по боротьбі з порушенням вітальних функцій життєво важливих органів та систем, що виникають внаслідок захворювань, травм чи інших причин. До відділення госпіталізуються хворі з розладами геодинаміки різного ґенезу та шоковими станами, з гострими розладами дихання, розладами ЦНС, паренхіматозних органів, гострим порушенням обмінних процесів, хворі з отруєннями різного ґенезу а також хворі після важких оперативних втручань . Лікарі відділення володіють різними видами анестезії( загальна, спінальна, епідуральна, провідникова анестезія).У відділенні  широко використовуються  еферентні методи  лікування: гострий  гемодіаліз, плазмообмін, тромболізия.

Центр відновного лікування та реабілітації   надає реабілітаційну  допомогу в умовах стаціонару та амбулаторно пацієнтам які  потребують  нейрореабілітації , ортопедичної  реабілітації  та іншої  упродовж  після гострого та  довготривалого  реабілітаційного  періодів.

Паліативне  відділення   надає  спеціалізовану  паліативну  допомогу  особам віком  від  18 років, хвороба   яких  не  піддається  лікуванню  спрямованому  на  одужання.

Централізована клініко-діагностична лабораторія атестована у сфері поширення державного метрологічного нагляду і оснащена необхідним сучасним обладнанням. Це дозволяє практично не ставити під сумнів достовірність отриманих результатів і відповідає міжнародним вимогам з лабораторної діагностики. У клініко — діагностичній лабораторії якісно та своєчасно проводить понад 150 лабораторних досліджень: загально – клінічні, гематологічні, цитологічні, біохімічні, імунологічні  та інші  дослідження.

В рентгенкабінеті - проводяться рентгенографічні та рентгеноскопічні дослідження органів та систем людини в повному обсязі ,а саме профілактичне флюорографічне обстеження органів грудної клітини. З 2022 року  розпочав  роботу  кабінет ЕКГ.

Цілодобовий травматологічний пункт – надається медична допомога: хірургічна обробка ран верхніх і нижніх кінцівок, видалення неглибоко розміщених чужорідних тіл,  репозиція відломків кісток ключиці, плечової кістки, кісток передпліччя, поясних і плюснових кісток, кісток гомілки, фаланг пальців і ступні, усунення звихів плеча, передпліччя, пальців кисті, ступні, під звиху і звиху в ключично-акроміальному і ключично-стернальному з’єднанні, імунізація проти правця, надання антирабічної  допомоги. 

Консультативно-діагностичний центр включає в себе профільних лікарів – алерголога, дерматовенеролога, ендокринолога, кардіолога, невропатолога, отоларинголога, офтальмолога, уролога, судинного хірурга, хірурга, ортопеда-травматолога, інфекціоніста, ревматолога, проктолога, терапевта, невролога, психіатра, дерматовенеролога. Центр має – відділення профілактики, жіночу консультацію, кабінет «Діабетичної стопи», кабінет медогляду декретованого контингенту, фізіотерапевтичну службу, служба ультразвукової діагностики, службу функціональної діагностики, кабінет ендоскопії.

Служба ультразвукової діагностики - проводить: ехокардіоскопію серця , легень, органів черевної порожнини, нирок, сечовивідної системи, сечового міхура та передміхурової залози з внутрішнім залишком сечі, щитоподібної залози, дослідження функції жовчного міхура з жовчогінним сніданком. Доплерографію судин шиї, судин верхніх і нижніх кінцівок, судин черевної порожнини.

 Стаціонарні відділення Педіатричного центру – « Дитяча лікарня»:

  • надання висококваліфікованої медичної допомоги вторинного рівня;
  • забезпечення гарантованого своєчасного доступу дитячого населення до послуг вторинної медичної допомоги;
  • здійснення медичної практики;
  • організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування;
  • надання в повному обсязі інтенсивної, спеціалізованої стаціонарної і консультативної спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню території обслуговування відповідно до вторинного рівня у спеціалізованих відділеннях;
  • отримання, перевезення та використання донорської крові;
  • придбання, зберігання, перевезення, знищення, облік, використання, відпуск (реалізація) наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів;
  • придбання, транспортування, розподіл, зберігання туберкуліну та імунобіологічних препаратів;
  • придбання дитячого харчування для дітей з малозабезпечених сімей та дітей народжених від ВІЛ-інфікованих матерів;
  • стажування лікарів-інтернів згідно з угодами;
  • проведення перепідготовки, удосконалення та підвищення кваліфікації медичних кадрів
  • проведення аналізу захворюваності дитячого населення;
  • забезпечення безпеки лікувально-діагностичного процесу та умов перебування пацієнтів у центрі;
  • забезпечення дотримання прав пацієнтів;
  • впровадження в практику роботи підприємства сучасних методів і засобів діагностики і лікування хворих дітей згідно Клінічних та Локальних протоколів по нозологічним формам;
  • центр є учбовою базою вищих медичних учбових закладів;
  • приймати участь у програмах медичного страхування населення;

     КДЦ Педіатричного центру – « Дитяча лікарня»:

  • надає висококваліфіковану лікарську допомогу хворим дітям та вирішує питання про місце подальшого обстеження і лікування та проводить реабілітаційні заходи хворим з складною патологією;
  • проведення санітарно-просвітної роботи серед батьків, дітей по гігієнічному вихованню, пропаганди здорового способу життя, в тому числі раціонального харчування, посилення рухової активності, боротьба з паління та іншими шкідливими звичками;
  • своєчасну госпіталізацію осіб, що потребують стаціонарного лікування у відділеннях Центру та денних стаціонарах при консультативно-діагностичному центрі з попереднім максимальним обстеженням хворих відповідно до профілю захворювання;
  • надання в повному обсязі невідкладної медичної допомоги дітям при гострих захворюваннях, травмах, отруєннях та інших нещасних випадках;
  • організацію роботи дитячої лікарсько-консультативної комісії (ЛКК), яка розглядає «конфліктні» питання;
  • удосконалення організаційних форм і методів своєї роботи;
  • проведення аналізу захворюваності та поширеності і прийняття заходів по їх зниженню;
  • направлення дітей на консультацію та лікування в лікувально-профілактичні заклади всіх рівнів (за показаннями);
  • лікувально-профілактичну роботу у спеціалізованих навчальних закладах, які розташовані на території обслуговування;
  • забезпечення проведення обов’язкових медичних оглядів дітей будинків дитини, шкіл-інтернатів, притулків для неповнолітніх, інших закладів для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування за погодженням з регіональними органами освіти та науки, опіки та піклування, праці та соціальної політики, сім’ї та молоді, опікунами;
  • забезпечення організації проведення попередніх медичних оглядів та оформлення медичної документації для первинної постановки юнаків на військовий облік та медичної підготовки їх до призову на військову служби;