Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-1 °C

Ви тут: Новини >> Триває перебудова будівель колишнього шкіряно-венерологічного диспансеру» під Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Триває перебудова будівель колишнього шкіряно-венерологічного диспансеру» під Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Грудень 18, 2020

У Крюкові по вулиці Приходька, 5  активними темпами триває перебудова будівель колишнього Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Ці роботи проводяться у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку, який надав Україні довгостроковий кредит. Кошти позики будуть спрямовані на відновлення ключових об'єктів інфраструктури на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей; в сусідніх – Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях; а також Київській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях.

До об’єктів, які будуть відновлені у рамках цієї програми, потрапив і колишній шкіряно-венерологічний диспансер, який перебудовують під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Наразі будівельні роботи проводяться тут активними темпами, працюють будівельники і важка техніка. Стару будівлю  шкіряно-венерологічного диспансеру перебудовують практично повністю.  На сьогоднішній день  виконано великий обсяг робіт у підвальному приміщенні, піднято стіни практично до 2-го поверху.

 Сьогодні Кременчуцький міський центр  соціальної реабілітації дітей-інвалідів обслуговує понад 300 дітей-інвалідів, не тільки з Кременчука, а й прилеглих до міста районів. 500 маленьких пацієнтів. У новому приміщенні буде створено пансіонат для  маленьких пацієнтів та їх батьків, які зможуть перебувати зі своїми дітьми  упродовж всього періоду реабілітації. Він розрахований на 20 ліжко-місць.            Загальна площа будівель і споруди стаціонару після проведення реконструкції  складатиме понад 2 тисячі м². Нове розпланування будівлі передбачено з умовами оптимального розміщення кабінетів фахівців на поверхах, в комплексі із пансіонатом для проживання дітей з інвалідністю разом зі своїми матерями, ванним відділенням, фізіотерапевтичним кабінетом, залою лікувальної фізкультури, тренажерною залою, сольовою кімнатою, конференц-залою на 200 місць, технічними та іншими приміщеннями. На подвір’ї будуть встановлені дитячий та спортивний майданчики та павільйон для занять дітей на свіжому повітрі.

 

Фотогалерея