Ви тут: Новини >> До 1 жовтня заклади соціальної сфери Кременчука повинні бути готові до подачі теплоносія
До 1 жовтня заклади соціальної сфери Кременчука повинні бути готові до подачі теплоносія
Сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, було обговорене стратегічно важливе питання сьогодення – підготовку об’єктів комунального господарства, енергетичної сфери, закладів соціальної сфери до підключення теплоносія.
Як зазначила перший заступник начальника УЖКГ міста Катерина Бутенко, на сьогоднішній день міське господарство технічно готове до запуску тепла. Зокрема, заклади освіти, медицини, культури та спорту виконали повний обсяг регламентних робіт на своїх мережах, комунальні підприємств технічно готові до виконання функціональних обов’язків у осінньо-зимовий період. Наразі КП «КАТП – 1628» запасло 604 тонни солі при потребі 1 250 тонн, 65% піску (975 тонн), соляно-потреба в соляно-піщаній суміші становить приблизно 1 100 тон, виготовлятиметься за необхідності.
Житловий фонд теж фактично готовий до запуску тепла, зокрема, управляючими компаніями в деяких поодиноких випадках проводяться роботи з налагодження систем опалення на будинках, що ними обслуговуються. На стадії завершення процес прийомки ОСББ до підключення теплоносія. Щодо готовності енергогенеруючих компаній, то на сьогодні Кременчуцька ТЕЦ на мережах виконала 85% робіт від необхідного обсягу, решта 15% буде виконана до початку наступного тижня. На підприємстві сформовано запас резервного палива. ТЕЦ КВБЗ, КП «Теплоенерго» і ПАТ «Кременчукгаз» мають 100% показники готовності до проведення опалювального сезону.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко окремо звернув увагу керівників житлово-комунального сектору міста на необхідність формування резерву матеріальних засобів на випадок попередження та ліквідації аварійних ситуацій на теплових мережах. Він наголосив на тому, щоб у розпал, якщо такі ситуації і виникнуть, аварійні служби могли швидко усунути наслідки поривів.
До 1 жовтня всі заклади соціальної сфери повинні бути готові до подачі теплоносія, а УЖКГ міста має відпрацювати першопричини звернень, які щорічно надходять від мешканців під час запуску тепла, та зробити все можливе, щоб цього разу їх стало набагато менше.