Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькій виховній колонії буде проведено проект відновного правосуддя в рамках реалізації Всеукраїнської програми зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді «Примирення»

У Кременчуцькій виховній колонії буде проведено проект відновного правосуддя в рамках реалізації Всеукраїнської програми зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді «Примирення»

Жовтень 20, 2016

У Кременчуцькій виховній колонії буде проведено проект відновного правосуддя в рамках реалізації Всеукраїнської програми зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді «Примирення»

За ініціативи громадської організації «Союз «Золотий Вік України» та за підтримки Міністерства Юстиції України, Міністерства молоді та спорту, а також Кременчуцької міської ради буде проведено проект відновного правосуддя в рамках реалізації Всеукраїнської програми зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді «Прмирення».

        Проект відбудеться 22 та 23 жовтня 2016 р. з 10.00 до 17.00    у  Кременчуцькій виховній колоній за адресою м. Кременчук Полтавської області, вул. 40-річчя Жовтня, 10/30

До участі у заході запрошуються представники громадських, релігійних організацій, активні члени громади міста та ЗМІ.
Всеукраїнська програма зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді «Примирення» – це розроблена командою ГО «Союз «Золотий Вік України» для української молоді модель відновного правосуддя. Відновне правосуддя – визнаний у Світі найкращий метод у боротьбі з рецидивною злочинністю.
Проблема підліткової злочинності гостро стоїть перед українським суспільством та політикумом, бо підлітки – це діти, а діти – це майбутнє нашої Країни. 
  • Чому важкість скоєних підлітками злочинів загрозливо зростає?
  • Чи дієві традиційні методи перевиховання через покарання та обмеження волі?
  • Як зробити наше суспільне життя безпечним?
Природною реакцією на жорстокість стає ще більша жорстокість та агресія, що призводить тільки до зростання рівня злочинності. У зв'язку з цим актуальне впровадження нових методів соціальної роботи, що дозволяють забезпечити успішну інтеграцію в суспільство підлітків-правопорушників, які відбули покарання у місцях позбавлення волі.
Ідея Всеукраїнської програми зі зменшення рівня рецидивної злочинності серед молоді – проведення курсу психологічної та соціальної реабілітації для сторін конфлікту. Протягом зустрічей з фокус-групою, яка складається із засуджених підлітків, членів їх родин, осіб, по відношенню до яких було скоєно злочин та зацікавлених членів громади міста будуть працювати професійні психологи та фахівці з соціальної адаптації. Через діалог між усіма групами створюється безпечне середовище для прямого спілкування, усвідомлення існуючих проблем, порозуміння та примирення сторін.
Нам не варто нарікати на прогалини тільки в державній системі, адже держава має відігравати вторинну роль у вихованні дітей. Більшою мірою проблема полягає в безвідповідальності батьків, близьких людей та суспільства в цілому. Зрозуміло одне – діти, а особливо підлітки, потребують підтримки з боку дорослих, в мудрих настановах і прикладі, якому можна слідувати, адже вони здатні виправитись при створенні для них належних умов.
Ставши на шлях формування правової держави та громадянського суспільства МИ повинні більше піклуватися про своє майбутнє — дітей, створити всі умови для всебічного розвитку підростаючого покоління.

Запрошуємо Вас до спільної роботи та участі у святкових заходах!