Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОЕНЕРГО"
Інформація про перелік та умови надання послуг

КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» - це єдиний комплекс, який надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання населенню, комунально-побутовим та іншим об’єктам, забезпечує стабільне функціонування й експлуатацію котелень, теплових пунктів і теплових мереж, проводить поточний та капітальний ремонти обладнання теплового господарства, розробляє проектно-кошторисну документацію на будівництво, реконструкцію об’єктів теплового господарства, виконує монтаж і ремонт теплотехнічного обладнання тощо.

Послуги надаються споживачеві згідно з договором, що оформляється на основі типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, та містить порядок і повний перелік умов їх надання.

Договір про надання послуг можна оформити за адресою: вул. Софіївська 68, каб. 17 (відділ збуту теплової енергії). Для укладення договору, в залежності від категорії споживача, необхідно надати наступні документи:

  1. для фізичних осіб -  письмова заява, паспорт та ідентифікаційний код (для фізичних осіб-підприємців – ще й технічний паспорт приміщення);
  2. для юридичних осіб – письмова заява, копія свідоцтва про право власності на приміщення/об'єкт, копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, копія витягу з єдиного державного реєстру, копія свідоцтва з ПДВ (при наявності), технічний паспорт приміщення (план, експлікація).