Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Головна ялинка Кременчука кличе до себе на гостини

Головна ялинка Кременчука кличе до себе на гостини

Грудень 19, 2018

У День Святого Миколая головна Новорічна ялинка Кременчука засяяла тисячами яскравих вогників. Цього року вона приваблює жителів та гостей міста оновленим святковим вбранням. Поряд із ялинкою на площі розташувалося Новорічне Різдвяне містечко, де можна поласувати солодощами і іншими смаколиками, зігрітися ароматними кавою та чаєм, придбати сувеніри. Спогади про святкування Новорічних свят можна залишити завдяки фотосесії, місця для якої облаштовані майже у всіх куточках площі Перемоги.

  Разом із творчими колективами Міського палацу культури з Новорічними святами всіх присутніх на відкритті центральної ялинки привітали Святий Миколай зі своїми помічниками – героями улюблених дітьми казок та кращі творчі колективи. Урочистою миттю, на яку чекали всі учасники заходу, стало запалювання новорічних вогників на головній ялинці Кременчука та території всього Новорічного Різдвяного містечка. 

 

Фотогалерея