Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький прозвітував перед громадою про роботу за 2018 рік

Міський голова Віталій Малецький прозвітував перед громадою про роботу за 2018 рік

Грудень 22, 2018

21 грудня  2018 року міський голова Віталій Малецький відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітував перед територіальною громадою міста про роботу  за 2018 рік. Керівник міста  розповів про заходи, які проводилися у Кременчуці для забезпечення чистоти, порядку, проведення заходів із благоустрою території міста, роботу комунальних підприємств, оновлення парку комунальної техніки, поповнення автопарку кременчуцького тролейбусного управління новим сучасним електротранспортом вітчизняного виробництва. Зупинився міський голова і на проведенні ремонтів міських доріг  та тротуарів, відновленні освітлення на вулицях Кременчука, де багато років його не було.  Віталій Малецький  також проінформував громаду  про  реформування медичної галузі, яке наразі триває в Україні і нашому місті, розповів про  медичні програми, які запроваджені і успішно діють у Кременчуці, проведення капітальних ремонтів  у закладах охорони здоров’я, які щороку проводяться в кожній лікарні, оновлення медичного обладнання. Приділив увагу  також  реформам в галузі освіти, оновленні матеріально-технічної бази та капітальних ремонтах, які були проведені поточного року у  школах та дитячих садочках.  Розповів про розвиток  молодіжної політики, підтримку на рівні міста талановитих учнів та спортсменів.

Після завершення доповіді Віталій Малецький  відповів на запитання  містян. Всі запитання, які надійшли від жителів міста під час звіту і на які не встиг відповісти міський голова, будуть опрацьовані відповідними службами, і кожен заявник, який залишив свою контактну інформацію, отримає письмову відповідь.

Фотогалерея