Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

Січень 03, 2019

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» (ст. 47 цього Закону), ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» відокремило види діяльності, у тому числі з виробництва електричної та теплової енергії, і створила підприємство ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», яке з 01 січня 2019 року буде проваджувати господарську діяльність з виробництва теплової енергії на обладнанні Кременчуцької ТЕЦ, а з 25 квітня 2019 також буде виконувати функцію транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення подальшого стабільного та безперебійного постачання централізованого опалення та гарячого водопостачання для споживачів міста Кременчука виникає необхідність у встановленні тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання і тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» із змінами і доповненнями до відома споживачів доводиться інформація ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» розраховані у відповідності до Постанови КМУ від 01.06.2011р № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

У розрахунках тарифів враховано:

–          встановлені постановою НКРЕКП від 10.12.2018 року №1691 тарифи на виробництво теплової енергії для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» на 2019 рік з урахуванням ціни природного газу для виробників теплової енергії для всіх категорій споживачів на рівні 6 235,51 грн/тис.куб.м. (без урахування ПДВ, витрат на транспортування та розподіл природного газу) згідно постанови КМУ від 19.10.2018 № 867;

–          затверджена Кременчуцькою міською радою Полтавської області на XXXIІІ сесії VII скликання Інвестиційну програму для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» у сфері транспортування теплової енергії на 2019 рік;

–          тариф на транспортування теплової енергії для КП «Теплоенерго» встановлений рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 10.12.2018 №1658.

-          економічно обґрунтовані планові витрати в розрізі статей витрат, видів діяльності та категорій споживачів (згідно з порядком формування тарифів).

Згідно частини першої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Слід зазначити, що тарифи встановлюються виходячи з річних показників витрат та балансу теплової енергії на рік, які у 2019 році є єдиними для ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» та ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Таким чином, при розрахунках тарифів Товариством враховано прогнозні показники річного обсягу виробництва, транспортування, постачання теплової енергії і надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води на 2019 рік та економічно обґрунтовані планові витрати в розрізі статей витрат, видів діяльності та категорій споживачів (згідно з порядком формування тарифів).

За розрахунками ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів є наступним:

Тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів:

 • для потреб населення – 1 638,99 грн/Гкал (без ПДВ);
 • для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності) – 1 656,64 грн/Гкал (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 1 698,01 грн/Гкал (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) -1 696,60 грн/Гкал (без ПДВ).

На послугу з централізованого опалення, що надаються населенню:

 • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 998,64 грн/Гкал (з ПДВ);
 • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартинх приладів обліку теплової енергії – 56,34 грн/кв.м. за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

 

На послугу з централізованого постачання гарячої води:

 • що надаються населенню:
 • 127,58 грн/куб.м (з ПДВ) – за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання;
 • 107,02 грн/куб.м (з ПДВ) – за відсутності рушникосушильників.

 

 •  для управителів багатоквартирних будинків без рушникосушильників – 87,46 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 90,35 грн/куб.м (без ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 90,28 грн/куб.м (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об'єднань приймаються  протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, або на електронну адресу kanc01@tec.poe.pl.ua (скановані копії листів).

Теги: #Новини