Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Зміни до Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км)

Зміни до Порядку виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км)

Січень 04, 2019

Право на одержання компенсації за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування, протяжність перевищує 50 км (регулярні пасажирські перевезення) мають такі пільгові категорії громадян: 
- постраждалі учасники Революції Гідності;
- учасники бойових дій;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи;
- діти з багатодітних сімей;
- особи з інвалідністю та діти з інвалідністю;
- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи);
- батьки загиблих військовослужбовців;
- інваліди військової служби;
- учасники – добровольці антитерористичної операції .
Компенсація надається шляхом проведення виплати вартості квитка з розрахунку 10 поїздок на місяць (не більше 120 поїздок на рік). Для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідність – не більше 75 поїздок на рік, у період з 
1 жовтня по 15 травня.
Звертаємо увагу, що з 01.01.2019 внесено суттєві зміни до механізму відшкодування, а саме:
Для виплати компенсації за проїзд пільговики звертаються, не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки, за місцем перебування на обліку в ЄДАРП (учасники – добровольці АТО – за місцем реєстрації) до органів соціального захисту населення. 
Підставою для відшкодування вартості проїзду на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування є виключно фіскальний чек із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номера посвідчення.
У разі здійснення поїздки з районних центрів області, де відсутні автостанції, або через автостанції області, з яких не проводяться відправлення на міжобласних маршрутах загального користування станом на 01.12.2018 це - смт. Чутове, м. Гребінка, смт. Диканька, смт. Козельщина, смт. Машівка, 
м. Решетилівка, смт. Шишаки для виплати компенсації подається проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503 та додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про включення перевізника до ЄДР). 
За більш детальнішою інформацією звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:
Автозаводський район: проспект Свободи, 66, тел.758681. 
Крюківський район: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62335.