Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Депутати виділили додаткові кошти на застосування протиожеледних заходів на автошляхах Кременчука

Депутати виділили додаткові кошти на застосування протиожеледних заходів на автошляхах Кременчука

Січень 09, 2019

За ініціативи департаменту ЖКГ міста та на підставі синоптичних прогнозів щодо ускладнення погодних умов на найближчі дні депутатам міської ради на сьогоднішньому позачерговому засіданні було запропоновано до розгляду рішення щодо  перерозподілу бюджетних асигнувань по головному розпоряднику бюджетних коштів - Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Відповідно до нього комунальним підприємствам Кременчука передбачається виділення коштів у сумі понад 1 млн. грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів, а для придбання солі, необхідної для утримання міських автошляхів, -  понад 280 тис. грн.. 

Під час обговорення питання директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик  наголосив на тому, що виділення додаткових коштів для застосування протиожеледних заходів на міських дорогах насамперед обумовлено різким погіршенням погодних умов, що прогнозуються синоптиками на подальший період часу.   За інформацією головного комунальника Кременчука, лише цього сезону для посипання автошляхів КП «КАТП 1628» було використано 25 вагонів солі.  Минулого ж року, спецтехніка комунальних підприємств у період із жовтня по січень місяці здійснила на дороги міста тільки  3 виїзди.  Тож додаткові кошти необхідні для того, аби в подальшому мати можливість утримувати міські автошляхи в належному стані, забезпечуючи нормальне функціонування міста під час складних погодних умов.

У  результаті голосування депутати більшістю голосів підтримали рішення про виділення додаткових коштів на застосування протиожеледних заходів на автошляхах Кременчука.

Теги: #Новини