Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> До уваги жителів Кременчука та водіїв автотранспорту!

До уваги жителів Кременчука та водіїв автотранспорту!

Січень 11, 2019

Знову звертаємо вашу увагу на те, що за інформацією Полтавського обласного центру з гідрометеорології,  сьогодні, 11 січня,  на Полтавщині, в тому числі і у Кременчуці, очікується погіршення погодних умов,  сильний сніг, на дорогах – ожеледиця. Приріст снігового покриву сягне 20 см. Таке ускладнення погодних умов спричинено циклоном, який сформувався над Чорними морем.

Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту та  роботи комунального господарства. Снігоприбиральна техніка комунальних підприємств міста готова до роботи під час ускладнення погодних умов  та усунення наслідків негоди.  На автошляхах міста буде працювати 32 одиниці автомобілів з відвалами, щоб створити належні умови для безперебійного руху транспорту.

Міська влада звертається до власників транспортних засобів не залишати надовго свої автомобілі  обабіч доріг, на зупинках громадського транспорту, щоб вони не заважали роботі спецтехніки.  Водії мають пам’ятати, що припарковувати свої  транспортні засоби необхідно тільки у визначених місцях, щоб комунальники могли якісно очистити дороги від снігу, а  авто не потрапили у «сніговий полон».

Враховуючи погіршення погодних умов прохання до кременчужан без особливої потреби не виходити на вулицю.

       Незважаючи на складні погодні умови, міська влада тримає ситуацію під контролем, всі комунальні служби, управляючі компанії готові  працювати у посиленому режимі.