Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці 19 січня освячення води проходитиме на річках Дніпро та Сухий Кагамлик

У Кременчуці 19 січня освячення води проходитиме на річках Дніпро та Сухий Кагамлик

Січень 15, 2019

У День свята Водохреща чин Великого освячення води  у Кременчуці  традиційно проходитиме  на річках Дніпро та Сухий Кагамлик. Цього року, враховуючи досвід минулих років, кількість місць для Хрещенських  купань вирішено збільшити. Проходитимуть вони  в п’ятьох місцях, а саме, біля «Річкового вокзалу» (р. Дніпро) та  Свято-Преображенського собору (р. Сухий Кагамлик), на правобережжі міста в районі човнової станції «Демурівка» (р. Дніпро), поблизу кафе «Івушки» (на Молодіжному) та неподалік рятувально-водолазної станції (р. Дніпро).

Напередодні великого православного свята всі ці місця масового купання  будуть підготовлені до прийому бажаючих зануритися в Хрещенські води, а безпосередньо купання відбудуться під наглядом медиків, водолазів, рятувальників і правоохоронців. У день свята Водохреща в  місцях масового перебування людей та хрещенських купань  будуть встановлені палатки для перевдягання людей та обігріву.   

19 січня  2019 року чин освячення води проходитиме поблизу річкового вокзалу з 10.00 до 12.30 год., біля  Свято-Преображенського собору (р. Сухий Кагамлик)  - з 08.00 до 16.00 год., біля Свято Варваринської церкви (в районі човнової станції «Демурівка») - 10.00 до 14.00 год..

У Кременчуці в день Хрещення Господнього, 19 січня 2019 року,  також традиційно відбудеться Хресна хода, маршрут якої розпочнеться від Свято-Миколаївського кафедрального собору (вул. 29 вересня, 16/34) до Річкового вокзалу. Початок ходи намічений на 12.30. Учасники хресної ходи рухатимуться вул. 29 вересня, сквером ім. Олега Бабаєва, вул. Соборною, пл. Перемоги, вул. Генерала Жадова, вул. Першотравневою. О  13.00 год.  завершиться хода Великим водосвяттям на річці Дніпро в  районі річкового вокзалу.