Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці епідемії грипу немає

У Кременчуці епідемії грипу немає

Січень 18, 2019

На цьому наголошує міський позаштатний лікар-епідеміолог Лариса Коровіна. За її інформацією, наразі в місті рівень захворюваності на ГРВІ не перевищує епідеміологічний поріг. Цей статичний рівень властивий для цього сезону. Поточний епідсезон відрізняється тим, що станом на сьогоднішній день у місті зареєстровано 25 випадків грипу, переважна більшість випадків серед дітей. Більшість із дітей, які захворіли на цю хворобу, були проліковані в умовах стаціонару інфекційного відділення дитячої міської лікарні.

Лікар-епідеміолог зазначає, що найбільш дієвим профілактичним заходом проти грипу є вакцинація. Наразі її пройшли 0,4% населення міста. Зараз щеплення  також не пізно зробити, бо воно убезпечує від ускладнень, що можуть виникнути після хвороби.  Водночас вона наголошує, що з метою попередження захворювання на  респіраторно-вірусні інфекції та грип, кременчужани мають бути максимально обережними,  застосовувати профілактичні заходи на робочих місцях і в побуті, а також дотримуватися елементарних правил особистої гігієни.