Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> Із 28 січня в ліцеї №5 введено карантин

Із 28 січня в ліцеї №5 введено карантин

Січень 28, 2019

 Таке рішення ухвалили на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії у  зв’язку з випадком захворювання на кір у учня цього закладу освіти. Триватиме він упродовж тижня до 3 лютого включно. За цей час у  закладі освіти будуть проведені профілактичні заходи щодо недопущення поширення цієї хвороби. Як наголосив директор департаменту освіти Геннадій Москалик, на сьогоднішній день показник щеплення проти кору серед учнів загальноосвітніх закладів складає 95,8%, а серед вихованців дитячих садків залишаються не щепленими 1,2 % вихованців.  Головний освітянин міста наголосив, що від сьогодні батьки всіх невакцинованих дітей отримають повідомлення про необхідність проходження щеплення проти кору.

Звертаємо увагу на тому,  у  Кременчуці від початку 2019 року зареєстровано 7 випадків захворювання на кір, з яких 2 - діти. Діти, які захворіли на кір, у декретований період, а саме, 12 місяців і 6 років не були щеплені. Медики наголошують на тому, що кір уникнути не можливо. Єдиним методом убезпечитися від нього є щеплення. Якщо рівень вакцинованих людей становить 95% від загальної кількості населення, то вірус кору перестає циркулювати.  Якщо ж люди з будь-яких причин не проходять щеплення проти кору, то із 10 громадян 9 обов’язково захворіють на цю небезпечну інфекційну хворобу.