Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває вакцинація дітей проти кору

У Кременчуці триває вакцинація дітей проти кору

Січень 29, 2019

За інформацією директора департаменту освіти міста Геннадія Москалика, 28 січня було щеплено проти кору 84 дитини шкільного та дошкільного віку. Наразі вакцинація учнів і вихованців навчально-виховних установ триває.

Нагадаємо, вважаючи епідемічну ситуацію щодо захворюваності на кір за таку, що є  нестійкою та  яка має тенденцію до погіршення, на вчорашньому засіданні члени тимчасової протиепідемічної комісії ухвалили рішення про те, що в закладах освіти, підпорядкованих департаменту освіти, мають бути сформульовані поіменні списки дітей, які не мають документально підтверджених даних про щеплення проти кору.   Батькам таких дітей вручається письмове попередження про необхідність щеплення дитини проти кору упродовж поточного тижня.  Після цього батьки повинні надати письмове підтвердження про проведення імунізації  проти кору своєї дитини до адміністрації закладу освіти.                                                               

Варто звернути увагу, що з 4 лютого до освітнього процесу не допускатимуться діти, які не пройшли вакцинацію проти кору і не мають документів про медичні протипоказання.  Для них, за рішенням тимчасової протиепідемічної комісії, навчальний процес буде забезпечено  за сімейною (домашньою) формою освіти  або за педагогічним патронажем.  

Керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа повідомляє, що дитячі лікувальні установи міста мають необхідний запас вакцини проти кору.  Щоб охопити вакцинацією усіх дітей, які свого часу не були щеплені проти кору, в педіатричних відділеннях ЦПМСД кабінети щеплень працюють у дві зміни. Тому батьки разом із дітьми можуть звертатися до лікарів у  у будь-який  зручний для них час.

Теги: #Новини