Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці проти кору вже вакциновано 422 дитини, які не мали профілактичних щеплень

У Кременчуці проти кору вже вакциновано 422 дитини, які не мали профілактичних щеплень

Січень 30, 2019

Про це повідомляє директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик. В цю кількість щеплених дітей входять жителі міста, які відвідують дошкільні та загальноосвітні заклади, та свого часу не пройшли імунізацію проти кору. Наразі процес вакцинації кременчуцьких дітей продовжується.

До 4 лютого мають бути щеплені всі діти, які відвідують навчально-виховні заклади, підпорядковані департаменту освіти міста. В іншому випадку, якщо учні та вихованці не пройдуть вакцинацію проти кору, їх не буде допущено до освітньо-виховного процесу. Якщо ж діти мають протипоказання за станом здоров’я та у зв’язку з цим не можуть бути імунізовані, то в такому разі їх батьки повинні надати в освітні установи медичні довідки.

На даний час всі дитячі лікувальні установи міста мають необхідний запас вакцини проти кору.  Щоб охопити вакцинацією усіх дітей, які свого часу не були щеплені проти кору, в педіатричних відділеннях ЦПМСД кабінети щеплень працюють у дві зміни з 08.00 до 18.00 год.. Тому батьки разом із дітьми можуть звертатися до лікарів у будь-який зручний для них час.

Теги: #Новини #