Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці стартував чемпіонат України з греко-римської боротьби серед чоловіків

У Кременчуці стартував чемпіонат України з греко-римської боротьби серед чоловіків

Січень 31, 2019

У офіційному відкритті найбажанішої спортивної події сезону, присвяченій 100-річчю Акту Злуки Українських земель в єдину соборну Українську державу взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, міський голова Кременчука Віталій Малецький, заступник міського голови Руслан Проценко, президент Федерації з греко-римської боротьби України, депутат Полтавської обласної ради Олег Сазонов, представник Міністерства молоді та спорту, провідний тренер штатної збірної України Олександр Камач та інші. Почесну місію з підняття Державного прапору України було надано срібному призеру Чемпіоната світу 2017 року з греко-римської боротьби Жану Беленюку.

За звання чемпіонів України  на килимах боротимуться команди з  20 областей України, всього 190 борців.  

Вітаючи учасників чемпіонату, голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що спорт піднімає імідж нашої держави на світовій арені. Сьогоднішній спортивний захід є дуже принциповим, бо ті борці, які здобудуть на ньому перемогу, вже найближчим часом представлятимуть  Україну на Чемпіонаті світу та Олімпійських іграх. Валерій Головко наголосив, що сьогодні перед владою стоїть завдання якомога більше приділяти уваги розвитку спорту, будівництву нових об’єктів спортивної інфраструктури, через які відкривається шлях до занять фізкультурою та спортом кожному бажаючому.  Чим більше ми вкладатимемо в спорт, тим здоровіше будуть громадяни – зазначив очільник області.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що для Кременчука є великою честю проводити спортивні змагання такого рівня. Ця подія  є підтвердженням того, що наше місто постійно розвивається, воно є прогресивним і  має великий потенціал. В останні роки завдяки процесам децентралізації, які підтримують Президент України Петро Порошенко та Уряд України, було значно покращено матеріально-технічну базу спортивних шкіл і клубів,  збудовано багато спортивних майданчиків на мікрорайонах. Робота за цим напрямком буде продовжена, щоб пересічні жителі незалежно від віку  мали додаткові умови для занять фізкультурою та спортом.  Керівник міста  висловив слова подяки нашому земляку депутату Полтавської обласної ради, Президенту Федерації з греко-римської боротьби України Олегу Сазонову,  за вагомий вклад в розвиток спорту, зокрема, підтримку кременчуцьких  спортсменів. Він побажав учасникам чемпіонату перемог і запевнив, що Кременчук готовий до проведення змагань міжнародного рівня.

Президент Федерації з греко-римської боротьби України Олег Сазонов наголосив, що пишається тим, що саме Кременчук став майданчиком для проведення  чемпіонату України з греко-римської боротьби. Він побажав командам яскравих виступів, чесних спарингів і високих результатів.  

Теги: #Новини

Фотогалерея