Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Триває реєстрація дітей у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти

Триває реєстрація дітей у банках даних на оздоровлення за бюджетні кошти

Лютий 04, 2019

У  Кременчуці  триває реєстрація дітей у банку даних на оздоровлення за бюджетні кошти. На виконання програми здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів  в бюджеті Кременчука передбачено понад 1 млн. 600 тис. грн., таку ж суму місто очікує  отримати  і з обласного бюджету. За ці кошти планують оздоровити більш ніж 1500 дітей.

Процес реєстрації проходить через Центр адміністративних послуг, де запроваджені  електронні послуги  25 – 05 і 25 – 04. Зокрема, онлайн-послуга 25 – 05 стосується реєстрації в банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів, а онлайн – послуга 25 - 04 – реєстрації у банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів.

 На даний час вже надійшло 473 заяви від батьків, які мають бажання оздоровити дітей за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів та 174 заяв від батьків, які мають намір скористатися програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області за рахунок міського і обласного бюджетів.

Батьки або уповноважені особи, щоб поставити дитину в чергу в банки даних на оздоровлення за бюджетні кошти,  мають звернутися за цією послугою  до Центру надання адміністративних послуг,  або зареєструвати особистий кабінет на сайті Центру та за зразком заповнити  анкету з наданням копій затребуваних документів для здешевлення вартості оздоровчої путівки.  Для отримання путівки подаються: заява встановленого зразка одного з батьків або осіб, що їх замінюють; копія ідентифікаційного коду заявника; копія свідоцтва про народження дитини.

За умови правильності її заповнення на мобільний телефон заявника має надійти СМС – повідомлення про прийом документів і подальшу обробку даних. Саму обробку здійснюватимуть фахівці управління у справах сім’ї та  дітей виконкому Кременчуцької міської ради, які присвоюватимуть номери черги в банках даних і передаватимуть цю інформацію в ЦНАП, звідки батьки чи уповноважені особи забиратимуть документи.